Події

Сверх вранье. Стало известно за, что закрыли счета кремлевского канала RT

Внимание, на детали. Сегодня RT пишет о том что, в США ракета Antares с российскими двигателями успешно стартовала к МКС. Вата безумно рада. Смотрите скрин.

Безымянный

Безымянный1

Я дико извиняюсь, но они идиоты. Никто даже не проверил, информации, что NASA разорвало все отношения с РФ, и для них космос теперь закрыт. Свои ракеты они делают, но почему, то они не летят.

Это насколько надо иметь наглости, что бы так врать. Берут ракету с Украинскими элементами,  тырят у NASA видео, пишут что, там Российские двигатели и все – Вата в экстазе. И так почти каждый сюжет. Вот именно поэтому и закрыли счета этим пропагандонам.

В реальности новость выглядит так, как я писал ниже.

=====

Співпраця з США, допоможе Україні у такій сфері як космос, це однозначно. Доречі нагадаю, що Путін для Росії космос закрив, хто не в курсі читайте. Русских космонавтов в космосе больше не будет. NASA полностью разрывает отношения с Роскосмосом

Запуск ракети відбувся о 19:45 за місцевим часом (02:45 за Києвом – ред), раніше він планувався на 19:40. Ракетоносій доставить на МКС 2,4 тони корисного вантажу, який містить провізію для екіпажу, обладнання, а також для проведення наукових досліджень на орбіті.

Ракета-носій призначена передусім для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію, а також для запуску комерційних і державних космічних апаратів. Головним розробником ракети-носія Antares є корпорація Orbital Science Corporation (США).

Однак апарат створюється в рамках міжнародної кооперації за участю, в тому числі, підприємств України. Зокрема, основна конструкція першого ступеня Antares розроблена Конструкторським бюро “Південне”, виготовлена “Південним машинобудівним заводом ім. О. М. Макарова” в кооперації з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС” (Харків), “Київприлад” (Київ), “Хартрон-ЮКОМ” (Запоріжжя), а також “ЧЕЗАРА” та “РАПІД” (Чернігів).

Ракету, призначену для доставки на космічну станцію вантажів масою до 6 800 кг, розробила американська компанія Orbital Sciences Corporation. А першу сходинку для Antares створили українці. Основну конструкцію розробили в КБ “Південне” і виготовили на Південному машинобудівному заводі в м. Дніпро.

Загрузка...