Блоги Україна

Український Трамп демонстративне викриття мітингу Рабіновича.

Дозволю собі назвати його Український “Трамп”,  чому пояснювати не буду, час покаже. Як мінімум більше ніколи не вірте соціологам, а обирайте за власним розсудом.

Найцікавіше, це те, що він показав у сюжеті з мітингу вчорашніх ригів. Радію тільки тому, що не помітив там молоді, іноді здається, що з пенсіонерами ми ніколи не зможемо обрати нормальну владу, але при такій думці відразу згадую акцію польської молоді “Заховай бабусин паспорт”.  Все ми можемо треба лише, зрозуміти те, що нам потрібно змінювати еліти, усіх старих на звалище історії.

Ви усі бачили чим володіють можновладці.  Якщо буде ефективна прокуратура та суди, то бюджет України наповниться дуже швидко, по перше не будуть красти, по друге сплатять до бюджету усі штрафи, та повернуть награбоване.

Саме тому, нам реформа у прокуратурі та судах на сьогодні гальмується, та саботується. Реформи потрібно починати з корінних змін системи не для бідного населення, а для еліт, і тільки після цього починати виховувати сіряків. Як видно з сюжету бідними людьми досить легко керувати даючи їм копійки, така система не зацікавлена у тому, щоб населення було заможним.

Загрузка...

Post Comment