Европа

Відео. В Польщі спалили прапор України, МЗС вимагає пояснень.

В першу чергу звертаюсь до, адміністрації сайту wiadomosci.gazeta.pl яка не опублікувала мій коментар, у себе на сайті, під цією новиною.  Я дуже хотів, що це побачили самі Поляки.

Це мій коментар.

Дуже сумно, що в Польщі не розуміють, що якщо впаде Україна, Путін розпочне Польщі. Такі вчинки, це свинство. Я впевнений, що ті хто спалював прапор України не був на війні, вони не розуміють, що таке війна, і що сьогодні ми гинемо за свою країну.

Курва хоче, щоб Україна зникла, але не розуміє, що без України Росія це пшик, а от саме з Україною вона прийде до Вас.  Та курва яка спалила мій прапор готова зі зброєю воювати ?

==

Посольство України в Польщі засуджує спалення державного прапора України на “Марші незалежності” у Варшаві й очікує від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу в Польщі повідомив Тимчасовий повірений посольства України в Польщі Василь Зварич.

“Звичайно, боляче було дивитися на такі ганебні дії. Гадаю, що переважній більшості поляків, які по дружньому налаштовані до українців, також огидно було спостерігати за спаленням прапора. Дії, які ображають національні символи суверенної, а тим більше дружньої сусідньої держави, якою є Україна, є неприйнятними і неповинні мати місце у країні, з якою ми розвиваємо стратегічне партнерство”, – наголосив Зварич.

Він підкреслив, що українська сторона очікує від польської “невідкладної реакції на цей ганебний акт вандалізму”.

Український дипломат висловив сподівання, що ці особи “понесуть заслужене покарання, а подібних інцидентів в майбутньому більше не буде”.

Зварич також поінформував, що посольство України готує офіційну ноту до МЗС Польщі з приводу цього інциденту.

Як повідомлялося, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час “Маршу незалежності” в п’ятницю у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

Загрузка...

Post Comment