Україна

Парубій: доповнив картину вбивства офіцерів ДСО.

У селі Княжичі Київської області в ході перестрілки минулої ночі загинули шестеро правоохоронців.  Про це на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради сказав спікер парламенту Андрій Парубій.

“В результаті страшної трагедія в селі Княжичі загинуло шестеро правоохоронців.

Від всіх народних депутатів висловлюю співчуття сім’ям”, – сказав Парубій і додав, що сподівається на швидке розслідування.

По перше, це вбивство, і це офіційно. Прокуратура Київської області розслідує вбивство 5 працівників поліції

У Генеральній прокуратурі України в неділю повідомили, що під час спецоперації в селі Княжичі Київської області першими відкрили вогонь співробітники корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України.

Журналістам вдалося поговорити з колегами загиблих Сергія Орлова та Євгена Куртева.

«Ми не віримо, що там було так, як зараз повідомляють в МВС. Ніякої банди, яка б грабувала Княжичі, там не було.

Грабували, як і скрізь: сьогодні в Княжичах будинок пограбують, завтра – в Вишгороді. Таке враження, що тих двох, нібито «розвідників», не хотіли залишати в живих, ось і розстріляли їх, і наших хлопців.

Ми запитуємо зараз у КОРДовцев, чому так сталося? Вони очі опускають і кажуть: це не ми.

Там була третя сила. Хто ця третя сила?

Не дай бог, наших хлопців зроблять винними, ми за них кістьми ляжемо. Ніякої координації дій між поліцією, корду і поліцією охорони немає давно, ніякої комунікації немає. Але як можна було не розгледіти, що хлопці приїхали на спецмашині, з синіми номерами, з написами, мигалками. Такого просто не може бути! »- Розповідають співробітники ДСО.

Також важливо, чому так ?

Отже, затримали Княжицьких “грабіжників” у двох джипах “Тойота лендкрузер”.   А зброю, гроші вилучають з салону “Мерседеса”. Першим помітив деталь Rostyslav Demchuk і це також факт. 

Вбито п’ять офіцерів, суспільство не має права спускати цей випадок на гальмах. Ця ситуація загроза кожному, справедливість має бути встановлена, а винні покарані.

Офіцери яких було вбито. Прес центр МВС
Загрузка...

Post Comment