Україна

Відео. На Новий рік Крим отримає прекрасний подарунок від України,за який окупанти погрожують терактами.

Напередодні новорічних свят кримчани зможуть почути привітання з українського материка. Трансляцію планують здійснювати з телевежі, яка вже монтується поблизу адмінкордону з півостровом в селі Чонгар. За словами голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва, для кримчан вже готують «креативні привітання».

«Ми хочемо привітати кримчан з Новим роком. Зараз обговорюємо пару креативних ідей. Це буде потужно », – сказав глава Херсонщини в коментарі Крим.Реаліі.

Глава Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов висловив упевненість, що завдяки новій телекомунікаційної вишці, кримчани зможуть почути і Новорічне привітання президента України.

2 грудня поблизу пропускного пункту «Чонгар» на адмінграніце з Кримом закладений перший блок телерадіовежі для організації мовлення в Херсонській області та на територію Криму.

Реакція окупантів не змусила себе чекати. Уже в п’ятницю ввечері російський депутат Андрій Козенко, обраний до Держдуми по Сімферопольському одномандатному округу, заявив
Українську телевежу на Чонгарі чекає доля підірваних електроопор.

Загрузка...

Post Comment