Україна

Відео. Дівчинку обізвали “крисою-українкою”, батько викликав до школи поліцію, але

На 10-річну дівчинку, що заявила про моральні тортури з боку вчительки англійської, було організовано цькування з боку однокласників. Дівчинку обізвали “крисою-українкою”, батько викликав до школи поліцію.

Відео Телеканал АНТЕНА опікується інформааційними інтересами громади міста Черкаси та Черкаської області.

Учні черкаської школи шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови. У вересні вона стала класним керівником п᾽ятикласників і почала впроваджувати власні технології у педагогічний процес. До редакції нашого телеканалу потрапили фрагменти аудіо записів, зроблених за допомогою системи «батьківського контролю» із звичайних уроків англійської в учнів 5 класу. Почуте – вражає.

Окрім підвищення голосу та зневажливого ставлення до дітей вчитель англійської мови ще й веде уроки мовою окупанта. Хоча в українських школах мають викладати українською. Батькам заляканих учнів увірвався терпець, тож вони вирішили надати публічного розголосу конфліктній ситуації.
Коментувати ситуацію на камеру Наталія Макаренко відмовилась, але по телефону говорила спокійно і вже українською. Як вчительські крики можуть повпливати на дитячу психіку знає доцент кафедри загальної педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Сабіна Раджабова.

У департаменті освіти та гуманітарної політики вирішили дати емоційній вчительці останній шанс на вибачення перед учнями. Інакше – вживатимуть рішучих заходів. Спілкувався з педагоги нею – заступник міського голови, що курує роботу профільного департаменту Ігор Коломоєць.

Загрузка...

Post Comment