Відео. Надпотужний трек від гурту “Антитіла” та Кіборога АТО набирає в мережі шалену популярність. Вражає до сліз.
АТО Музика

Відео. Надпотужний трек від гурту “Антитіла” та Кіборога АТО набирає в мережі шалену популярність. Вражає до сліз.

Лідер «Антитіла» Тарас Тополя у дуеті з автором «Не сумуй», десантником, ветераном 4 воєн, Кіборгом АТО Олександром Рожко !

 «В той день, коли закінчиться війна…» – такими словами розпочинаються куплети пісні «Не сумуй», яка стала другим синглом масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, мета якого – зберегти для української історії сучасну фронтову пісенну творчість. Автором «Не сумуй» є десантник, ветеран чотирьох воєн (від Афганістану), боєць АТО Олександр Рожко. У проекті #ПісніВійни ця композиція зазвучала у роковому аранжуванні і в дуеті з лідером популярного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Для обох виконавців це унікальний досвід співпраці.

Пісня «Не сумуй» народилася власне з цієї однієї фрази – її Олександр Рожко щоразу казав своїй дружині Олені, коли йшов на війну. «Не кожному в житті випадає нагода послужити своїй Батьківщині, – каже боєць, якому на фронті дали позивний Голос, бо не тільки воює, а й співає. – Горджуся тим, що у мене така нагода є. Тільки зараз, під час війни на сході України, я зрозумів, чому Господь зберіг мені життя в Афгані, – для того, щоб через тридцять років я зміг захистити свою країну, свою сім`ю і свою націю».

artworks-000179915442-jgm7tk-t500x500

Загрузка...

Post Comment