Kozak System прем’єра – Різдвяна Балада (official audio)
Музика

Kozak System прем’єра – Різдвяна Балада (official audio)

Напередодні Різдва Kozak System дали друге дихання треку кінця 1980-х років: «Різдвяна балада” була створена гуртом «Банита Байда», а згодом виконувалася колишнім учасником «Банити», автором музики Дмитром Добрим-Вечором разом з його власною групою «Вій».
Ідея відродити композицію та зробити її в свій спосіб: більш об’ємною та динамічною, прийшла до бас-гітариста Kozak System Володимира Шерстюка та продюсера Віталія Климова ще восени.
За словами Kozak System, в процесі створення оновленої «Різдвяної балади», вони зрозуміли, що мають справу з абсолютно нестандартним різдвяним треком.

“Зараз в музичному просторі буде дуже багато різдвяних пісень, але ми вирішили зануритися глибше: наша країна нині переживає дуже важливий, доленосний в своїй історії період, після якого, ми впевнені, Україна зміниться і стане зовсім іншою – такою, про яку ми, українці, мріємо вже триста років.
Ця пісня відводить нас від простого святкування Різдва і заглиблює нас в контекст України в цьому Різдві. Це твір, який символізує для нас Різдво самої України, народження нової України»
Володимир Шерстюк, Kozak System

Автор слів: Віктор Недоступ
Автор музики: Дмитро Добрий-Вечір
Зведення: Ігор Громадський
Художник обкладинки: Олена Пригода
Хор: київський дятячий хор “Зернятко” (художній керівник – Раїса Заклецька)

Загрузка...

Post Comment