“Грузинський гамбіт” “Царя-батюшки”.
Блоги

“Грузинський гамбіт” “Царя-батюшки”.

Нема нічого більш несподіваного ніж “прогнозоване Неочікуване” Після нападу Адольфа Гітлера на Радянський Союз шок від “прогнозованого Неочікуваного” був настільки сильний що Йосип Сталін спромігся виступити зі зверненням до народу лише 3 липня 1945р впавши у транс коли його армія билась відступала та здавалась в полон стікаючи кров”ю.Треба віддати йому належне він оговтавшись зміг взяти ситуацію під контроль.
Схоже що “грузинський гамбіт” “царя-батюшки” Петра Олексійовича виявивсь не меншою несподіванкою для Міхо Ніколозовича ніж порушення вермахтом пакту Молотова-Рібентропа. Попри готовність деякої частини прихильників “розчохлити” ліхтарики жодних месиджів від залігшого на дно Ніколозовича поки що не надходило. Отже самим польовим командирам “Міхового” воїнства належить визначитись із стратегією – іти негайно на приступ Банкової чи зайнявши глуху оборону “тримати фронт” очікуючи “підкріплення” із за бугра та рішення свого дуче.

Вітчизняні іксперди навангувавши на скору руку всіляких негараздів на гарячу голову “царя-батюшки” пророкували йому близьку смерть. Але зважаючи на несподіванку “прогнозованого Неочікуваного” уникають робити подальших висновків як щодо розвитку подій в Україні так і щодо долі самого “вигнанця”. Досі не зрозуміло чи наважиться якийсь “трамп” ризикнути власною “булавою” надавши громадянство невгамовному реформатору чи Міхо так і залишиться особою без жодного громадянства? І головне чи варто прихильникам “тримати фронт” в надії почути “очікуване малоймовірне” сакральне звернення – “Дорогі брати і сестри”?

Анонімно для Віче НСН.

P.S Так я знову боюсь писати відкрито, дякую пану П…

На правах адміну.

Як я розумію, то форма подачі у автора це жаргон такий, авторський почерк.  Як для солдата, то мені здається круто, але ж для тих, хто сам ніколи нічого не пише це може і не цікаво. Я не зміг відмовити у публікації бійцю який зараз на передовій. Вже рік як на передовій.

Коли намагаєтесь повчати інших пробуйте читати між рядків. Автор у іронічній формі висловлює свої відчуття навколо скандалу. Як на те пішло, то Лесь Піддерев’янський у своїх відомих творах також не видається генієм літератури, але це ніяк не свідчить про його грамотність. Якщо треба, то Він митець, та філолог.

Загрузка...

Post Comment