Легендарна Маруся Звіробій жорстко та відверто про те, чому нічого не буде.
Блоги

Легендарна Маруся Звіробій жорстко та відверто про те, чому нічого не буде.

Вчора партія Михайла Саакашвілі закликала усіх не вдоволених сьогоднішньою владою вийти на майдан, про це ми писали ще вчора, хто не в курсі деталі тут.  Відома волонтерка, доброволець народний Герой України, і головне громадянка України зауважила цікаву деталь, яку ми вирішили виділити у окремий матеріал, і так далі цитати Марусі Звіробій.

Спорим ніхто не прийде ? : ))
Усім пофігу) причому тим, хто щодня чмирить Порошенка! Вони не використають цей шанс і обломаються виходить… хоча й далі продовжать чмирить президента… є підозра шо в нас не з голови риба вже гниє )

Чому ж в нашій країні нічого не зміниться?
Друзі, зараз розшифрую от такі коменти. Їх дуже багато і під постами і в лічку мені:
Evgeny Vorontsov Очень жаль что эти слова ничего не меняют. Пока будут в армии которые думают что они цари и им все обязаны, ни хрена не изменится(
Женічка, безвідносно до вас особисто, і власне не лише про армію, а й взагалі про всіх нас, чисто по суті сказаного, наступне…

Так от, чому ж в нашій країні нічого не зміниться?
Тому що як написав ще один боєц під постом: “В нашій бригаді такі порядки як є, тому що 99% людей в цій бригаді ДОЗВОЛЯЮТЬ з собою так поступать” – ось у цьому і є істина.
Навіть коли роті, дають шанс змінити порядки в себе, коли діло доходить до головного, що ТРЕБА СВІДЧИТИ І ЧЕСНО ГОВОРИТИ ВГОЛОС КОЖНОМУ – тоді рєзко язики в ж*пі! Ну так, хавайтє, дорогенькі, хавайтє, шо ж ви жалієтесь??

Не треба мені писати в лічку, шо ви погоджуєтесь, але змінити нічого не можна. Треба писати в себе на сторінці все як є! Один голос потоне, один голос це менше ніж крик та погрози переляканих опонентів, яких набереться з десяток. Але сотня голосів – це питання поставлене ребром, яке керівництву ДОВЕДЕТЬСЯ вирішити. Чому ви недооцінюєте власні можливості? Чому обертаєтесь на інших? Якщо бачите що вас тримають за рабів? – ідіть НА РИЗИКИ! Бо аби щось змінити то доведеться чимось пожертвувати. І, да, з перших разів може не получитися, а може получитися. Едіус лампочку створив з тисячної спроби.

Текст стосується кожного громадянина держави Україна. Я починаю очевидно розуміти проблему застою нашої ситуації, і тут риба гниє не з голови, тут має місце мовчання ягнят. Якщо колективно мовчатимете то вас нищитимуть і вирізатимуть по одному…. поки інший натовп не змінить звичку радіти тому, що цього разу прирізали не його.

Боюсь, що дочекатися змін не доведеться, тому що усі ЧЕКАЮТЬ, просто чекають, під лежачий камінь вода не тече.

На правах адміну додам.

У цьому місяці мені довелось спостерігати як у відносно успішній, хоча скоріш правильно успішній Польщі, влада намагалася провести судову реформу з порушенням конституції. В результаті на вулиці вийшли десятки тисяч протестувальників з чіткою вимогою до президента накласти на закон ВЕТО. В результаті, вето було накладено на два закони. Немає гарної влади, суспільство яке прагне жити людяно має виборювати свої права постійно, тільки тоді будуть реальні зміни.

Безумовно у нас все вийде, росте покоління яке не стане терпіти знущань, але цього разу напевно ні.

Також рекомендуємо звернення Саакашвіді до Українців.

Загрузка...

Post Comment