ТАЄМНА ВЕЧЕРЯ: СААКАШВІЛІ РОЗПОВІВ ПРО СЕКРЕТНУ ЗУСТРІЧ ПОРОШЕНКА
Події

ТАЄМНА ВЕЧЕРЯ: СААКАШВІЛІ РОЗПОВІВ ПРО СЕКРЕТНУ ЗУСТРІЧ ПОРОШЕНКА

Президент України Петро Порошенко провів таємну зустріч із колишнім прем’єр-міністром Грузії Бідзіною Іванішвілі в Батумі.

Про це заявив екс-президент Грузії, а в недалекому минулому губенатор Одещини Міхеїл Саакашвілі. За словами Саакашвілі, Порошенко близько двох годин обговорював з Іванішвілі можливість його екстрадиції до Грузії.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook. Михайло Саакашвілі повідомив, що президент України Петро Порошенко під час візиту до Грузії спеціально поїхав в Батумі після офіційної частини, щоб зустрітися з фактичним керівником грузинської влади, олігархом Бідзіною Іванішвілі.

За словами Саакашвілі, таємна зустріч майже повністю була присвячена його долі.

“Іванішвілі – на 100% російський проект і є найбільшим приватним акціонером Газпрому Росії. Прямо союз двох олігархів-мільярдерів, керівників країни, проти людини без грошей і будь-якої посади, тобто мене”, – написав Саакашвілі.

Саакашвілі також заявив, що президент підключив ресурси бізнесмена Ріната Ахметова.

“Його канал закупив для показу фільм про мене, знятий на газпромівські гроші на замовлення Іванішвілі, а його кишеньковий “опозиціонер” Олег Ляшко знову став голосно кричати про те, що мене пора вислати з України”, – додав політик.

Mikheil Saakashvili та інтернет видання znaj.ua

Загрузка...

Post Comment