Запасний аеродром і собача будка будується в ……….
Соц мережі

Запасний аеродром і собача будка будується в ……….

Якщо говорити відверто щодо останніх подій то я не розділяю оптимізму багатьох експертів яких надихнула позбавлена логіки витівка “гаранта”. Зараз український соціум настільки деморалізований , розпорошений і дезорієнтований що наввіть якби панамець власноручно закатав Міхо на Майдані під асфальт – в Україні не сталось би жодних наслідків. Інша справа що такі наслідки можуть бути відчутними ззовні, від європейських та американських “партнерів” “української ” влади.

Але ще питання наскільки ця “влада” сама визнає їх партнерами. Вся логіка і послідовність дій доводить що ця метушня лише видимість, фейк та імітація з метою водіння за носа наївних мусью, бюргерів і містерів для клянчення кредитних коштів.А гра в унісон в чотири руки із “гаспадіном” Пуденом вказує на те що запасний аеродром і собача будка будується якщо не в Ізраїлі то скоріше в Ростові. І аж ніяк не в Америці чи Європі

Прочитав цікаву тезу мовляв позбавлення Саакашвілі українського громадянства – тяжкий удар по іміджу України. Шановні – більшого удару по іміджу України ніж факт перебування “панамця” при владі бути просто не може.

Анонімно для Віче НСН. 

А це на закуску.

Загрузка...

Post Comment