Українські пілоти стали героями на весь світ ! Врятовано сотні життів !
Події

Українські пілоти стали героями на весь світ ! Врятовано сотні життів !

У такі моменти я радію як ніколи, відверто надихаюсь такими історіями. Екіпажу браво !!!

Повідомлення залишаю в оригіналі.

Вчера в Стамбуле был ураган и град с куриное яйцо. Самолет турецкой компании “Atlasglobal” пилотируемый украинскими пилотами попал в град. В результате стихии полностью разбило кок ,передние стекла очень пострадали. автопилот,автотраст,”Direct low”.

Украинский экипаж и две турецкие стюардессы проявили проявили мужество в процессе этого инцендента. Капитан посадил в слепую создал кренчик и смотрел только через форточку не открывая ее.Когда он посадил самолет аплодировал весь перон аэропорта” Ататюрк”.Пилоты других самолётов мигали фарами и просто приходили на борт пожать руку.По всем турецким каналам показывали заход на посадку и когда ребята приехали в отель то мы все и работники отеля вышли и аплодировали им.Это действительно достойно уважения.  

P.S. Хочу сделать маленькое пояснение к видео где на турецком кричат “он не сядет не сядет”.

500

Доповнено.

Олександр Акопов успішно посадив лайнер в екстремальних умовах

У міжнародному аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі український пілот турецької компанії Atlas Global Олександр Акопов під час грози 27 липня майже наосліп посадив аварійний лайнер.

Як передає Haber Turk , пасажирський лайнер відразу після вильоту з аеропорту потрапив в грозу, що супроводжувалася градом. В результаті стихії в літаку була пошкоджена носова частина і скло в кабіні пілота.

За словами самого пілота, це сталося на висоті 4000 футів (близько 1200 метрів). “Ми вирішили приземлитися. Ми нахилили борт, щоб побачити злітно-посадкову смугу з бічних вікон. Ми свідомо пішли на цей крок”, – розповів Акопов, додавши, що диспетчери аеропорту супроводжували його на посадку.

В результаті літак з 121 пасажиром і шістьма членами екіпажу успішно приземлився в аеропорту.

У повідомленні наголошується, що український пілот налітав 13 908 годин.

На фото Олександр Акопов

79_main_ukr

Автор Oleg Lungul

Загрузка...

Post Comment