Жить в ДНыре – это драться за арбузы, до смерти.
АТО

Жить в ДНыре – это драться за арбузы, до смерти.

Данные ГУР Минобороны Украини. 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях
Донецької і Луганської областей станом на 14 серпня

У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжуються випадки скоєння російськими військовослужбовцями правопорушень і злочинних дій у відношенні до місцевого населення.
Зокрема, 12 серпня ц.р. військовослужбовці 9 окремого штурмового полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК при спробі крадіжки кавунів вчинили бійку з цивільними із застосуванням зброї. В результаті підриву ручної гранати загинула одна цивільна особа та один військовослужбовець, ще один отримав поранення.
13 серпня ц.р. військовослужбовець одного з підрозділів 2 АК перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду. Рухаючись з перевищенням швидкості на власному автомобілі у місті Луганськ зіткнувся з маршрутним таксі з пасажирами, яке зупинилось перед знаком світлофора. Водій маршрутного транспортного засобу та декілька пасажирів отримали поранення.

P.S Классика жизни в ДНР, лучше один раз посмотреть :). Все участники драки боевики. Архивное видео, но оно четко демонстрирует реалии жизни в ДНР и ЛНР

Загрузка...

Post Comment