Насіров подав позов на українських антикорупціонерів до Європейського суду.
Україна

Насіров подав позов на українських антикорупціонерів до Європейського суду.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв до розгляду скаргу відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова про законність його затримання співробітниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Про це заявив сам Насіров на своїй сторінці Facebook.

“Я вже отримав повідомлення з Європейського суду з прав людини про прийняття до розгляду скарги на моє незаконне затримання 02.03.2017 року детективами НАБУ”, – пише він.

Насіров уточнив, що його скарга до ЄСПЛ містить доказову базу, яка свідчить про незаконність затримання голови ДФС, незаконні дії в суді при обранні запобіжного заходу, чиненні тиску на правоохоронців і суду, незаконному позбавлення волі тощо.

“За моїми повідомленнями Генеральною прокуратурою України вже відкрито низку кримінальних справ стосовно незаконних дій детективів НАБУ, прокурорів САП та суддів”, – додав він.

Нагадаємо, що у серпні суд заарештував все нерухоме майно Насірова.

28 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) завершила розслідування кримінального провадження стосовно Насірова.

Насірову інкременують зловживання владою. Це пов’язано з рішеннями про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов’язаним з народним депутатом Олександром Онищенком.

7 березня Солом’янський райсуд Киева заарештував Насірова на два місяця, з правом внесення застави в розмірі 100 млн грн.

27 квітня Солом’янський районний суд Києва продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави щодо Насірова.

Згідно з даними НАБУ, в період з травня 2015 року по березень 2016 року Насіров прийняв ряд необґрунтованих і незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, задіяними в так званій “газовій схемі Онищенко”, що завдало збитків державі на загальну суму 2,019 млрд грн. Чиновник заперечує звинувачення проти себе.

Загрузка...

Post Comment