Відео. Журналіст Кожухов зі скандалом залишив ефір телеканала “Звезда”.
Росія

Відео. Журналіст Кожухов зі скандалом залишив ефір телеканала “Звезда”.

Радянський і російський журналіст Михайло Кожухов обурився, що автори політичної програми виводять “мерзоту в ефір телеканала” й запитують їхню “експертну думку”, назвавши це ганьбою професії.

Михайло Кожухов: Не бачити мені тепер “Звезды” як своїх вух. І не шкодую.

Радянський і російський журналіст, теле – і радіоведучий, сценарист, продюсер Михайло Кожухов залишив ефір пропагандистського каналу міноборони РФ “Звезда” через те, що ведучі програми як експертів запросили в ефір пранкерів Вована й Лексуса.

Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

“Ваш покірний слуга пішов вчора, грюкнувши дверима, посередині запису програми “Особая статья” на телеканалі “Звезда”, назвавши пранкерів Вована та Лексуса виродками й покидьками. Один із них (мені пох…й, хто саме) був у цей час на зв’язку зі студією і все чув. Чому я невимовно радий”, – зазначив телеведучий.

Кожухов пояснив, що пранкери довгий час його переслідували.

“Пранкери – виродки й покидьки. Два роки поспіль вони дзвонили мені вдень і вночі, поки я не навчився розмовляти з цим непотребом так, що став їм не цікавий. Як на мене – немає жодної різниці між ними та наперсточниками, валютними кидалами, кишеньковими злодіями й тому подібною шушваллю, яка заробляє на хліб шахрайством і має сидіти у в’язниці. Автори політичної програми виводять цю мерзоту в ефір телеканала міністерства оборони й запитують їхню “експертну думку”, і це – ганьба професії, до якої я маю стосунок”, – підкреслив він.

Журналіст додав, що тепер його навряд чи запросять в ефір телеканала.

“Не бачити мені тепер “Звезды” як своїх вух. І не шкода. На цьому записі все було огидно – починаючи з вигаданої теми, сфабрикованих сюжетів і закінчуючи фальшивим пафосом юного ведучого, який тупо й рішуче виконував поставлене перед ним політичне завдання, до якого я особисто не хочу мати стосунку. Анітрохи не шкодую, що пішов. Шкода, що був надмірно емоційний”, – розповів він.

Кожухов зазначив, що всі інші експерти залишилися в студії.

“Не здивуюся, якщо наступного разу вони не погребують обговорити кулінарний рецепт із Чикатилом. Раджу зробити те саме й пишучим колегам, які висвітлюють “подвиги” пранкерів”, – підсумував він. 

Свого часу Кожухов наробив скандалу відкрито сказавши про те, що Росія веде війну проти України. Деталі у відео.

За матеріалами gordonua.com та офіційної сторінки Кожухова у фейсбук.

Загрузка...

Post Comment