Це для тих хто каже що в Україні нічого не робиться.
Україна

Це для тих хто каже що в Україні нічого не робиться.

Американська компанія інвестуює $100 млн у видобуток золота в Україні

Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку поліметалів на Закарпатті, в який планує інвестувати близько $ 100 млн., повідомляє Mind, передає УБР.

Компанія отримала всі узгодження на ведення бізнесу. Триває робота над розробкою нової інфраструктури і стратегії розвитку Мужіївського родовища з використанням сучасного обладнання.

Стара інфраструктура Мужіївського родовища обмежувала можливості рудника – обсяг видобутку досягав 120 тис тонн на рік.

Сьогодні ж інвестори планують організувати високоефективне виробництво на тривалу перспективу з річним обсягом видобутку 500 тис тонн. Для цього Avellana Gold планує включити в розробку одночасно і золоті, і золото-поліметалічні руди. По суті, це буде нова стратегія видобутку.

Україна за 1 півріччя 2017 експортувала майже 30 тис.т. меду. За останні 10 років експорт збільшився в 7 разів

Українські бджолярі за перше півріччя 2017 року експортували майже 30 тисяч тонн меду, причому основними покупцями є регіони з високою купівельною спроможністю споживачів — Європа і США. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України з посиланням на заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтергації Ольга Трофімцєва, пише Зроблено в Ураїні.

«Галузь бджільництва сьогодні є однією з найбільш динамічних в аграрному секторі. За останні 10 років експорт меду збільшився в сім разів. Я особисто називаю мед нашим «експортним шлягером». За перше півріччя 2017 року наші бджолярі вже експортували майже 30 000 тонн продукції, причому нашими основними покупцями є країни з високою купівельною спроможністю споживачів — Європи і США. Але я закликаю виробників меду для закріплення свого успіху на внутрішньому і зовнішніх ринках об’єднуватися в кооперативи або регіональні кластери», — процитувала прес-служба міністра.

Згідно з повідомленням, Україна стала помітним гравцем на світовому ринку меду. В 2016 році, за даними Мінагропрод, було експортовано майже 57 тисяч тонн меду.

За словами Трофімцєвої, левова частка виробництва меду в Україні припадає на малих виробників. Разом з тим, за її словами, об’єднання в кооперативи дозволять українським бджолярам ефективніше лобіювати свої інтереси перед експортерами, державою та закордонними партнерами.

Прес-служба також зазначила, що сьогодні в Україні налічується близько 400 тисяч виробників меду. Основні імпортери українського меду за 2016 і початок 2017 (6 місяців): Німеччина — 24 247 тонн; США — 21 037 тонн; Польща — 14 046 тонн; Франція — 4238 тонн; Туреччина — 3209 тонн; Бельгія — 2739 тонн; Угорщина — 2192 тонн.

Новий харківський комбайн CLS450 успішно пройшов випробування на шахті «Добропільська» і готується до серійного виробництва.

 

Більше 500 домогосподарств в Україні встановили сонячні панелі за перше півріччя 2017 року

Більше 500 домогосподарств України в січні-червні 2017 року встановили сонячні панелі в своїх індивідуальних житлових будинках, повідомило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності), передає Інтерфакс- Україна

“Протягом другого кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячної» електроенергії. Це на 25% більше в порівнянні з першим кварталом, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у другому кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% і склала майже 25 МВт”, – наголошується в повідомленні.

За даними Держенергоефективності, за станом на кінець червня 2017 роки кількість встановлених сонячних панелей у приватних домогосподарствах збільшилася майже в чотири рази від рівня роком раніше і склало 1 тис. 635 домогосподарств.

Три хімічних заводи з виготовлення міндобрив відновили роботу

Хімічні підприємства, які випускають близько 80% мінеральних добрив на українському ринку, відновили свою роботу.

В червні відновив роботу ПАТ «Азот» (Черкаси), в липні – ПАТ «Рівнеазот» і ПАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот». Про це повідомляє прес-служба ПАТ. Аграрний Фонд. Передає АгроПоліт.

Раніше, як повідомляли в Ostchem, роботу на підприємствах було зупинено через брак обігових коштів та конкуренцію з боку російських виробників. В цілому хімічна галузь України була деактивована на чотири місяці.

Кошти для формування закупівельних партій добрив і запуску заводів загалом склали близько 1 млрд грн, з яких 750 млн грн були вивільнені з резервів ПАТ «Аграрний фонд».

Загальний штат трьох підприємств Ostсhem – 11,5 тис. осіб, а з урахуванням суміжних галузей – 40 тис. осіб: одночасне звільнення такої кількості працівників могло б мати певні соціальні наслідки».

З огляду на те, що хімзаводи обтяжені багатомільйонними боргами, контрактантом із боку Ostсhem виступила новостворена компанія «Статус трейд». На даний момент компанія проходить перевірку з боку Державної служби фінансового моніторингу України.

На сьогодні з заводами Ostсhem укладено договори на поставку вже близько 200 тис. тонн добрив, які можуть бути спрямовані сільгоспвиробникам. Таким чином, чотиримісячний колапс на ринку мінеральних добрив завершився.

Нагадаємо, що три хімічних заводи, які входять до групи Ostchem, зупинили роботу в березні через припинення постачання газа з боку НАК «Нафтогаз України». Компанія посилалася на відсутність коштів для передплати за паливо. Заручниками ситуації стали сільгосптоваровиробники, які, за даними профільних аграрних асоціацій, внесли передплату за добрива в розмірі близько 2 млрд

На Харківщині створюється демонстраційна зона діючих проектів відновлювальної енергетики

В Харківському районі (на території Роганської об’єднаної територіальної громади) створюється 2 біогазові комплекси, які є пілотними проектами у галузі переробки та утилізації відходів та вироблення зеленої електричної та теплової енергії.

Крім того, ведеться переобладнання газової котельні тютюнової фабрики на котли, які використовують біомасу. Обидва проекти є основою для створення біля Харкова діючого демонстраційного полігону відновлювальних джерел енергії, що ініційовано Харківським енергетичним кластером, з метою популяризації використання відновлювальних джерел енергії бізнесом та місцевими громадами, передає Ecotown.

Дані проекти – лише початок у створенні демонстраційної зони зеленої енергетики. Ведеться робота щодо проектування сонячної електростанції на 6,2 МВт та пошук джерел фінансування, а також, – вітропарку (проведено дослідження вітропотенціалу на даній території).

Цього року в Києві збудують першу енергонезалежну школу з системою «розумний дім»

На Осокорках ведеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів. Школа стане прикладом навчального закладу нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням приміщень із системою «розумний дім» і енергоощадними технологіями. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, «розумним» плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки. Ми прагнемо, щоб ця школа стала високим стартом для наступних міських проектів», – повідомила Г. Старостенко.

На Дніпропетровщині побудують завод з виробництва пелет

На Дніпропетровщині будуть виготовляти пелети. Так, представники компанії KSG Agro планують запустити в Дніпропетровській області завод з виробництва пелет. Як повідомив генеральний директор Сергій Мазін, запуск планується до кінця 2019 року, передає dnepr24.

За словами Мазіна, потужність нового заводу складе шістдесят тисяч тонн в рік. Зараз будівля заводу готове на сімдесят відсотків. Також Мазін повідомив про те, що на даному етапі робіт було закуплено сто відсотків обладнання.

За словами гендиректора, для того щоб діяльність цього заводу була рентабельна, його необхідно завантажити не меньш ніж на п’ятдесят відсотків.

За її словами, відповідно до розпорядження КМДА № 22, замовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Сподіваємося, що це буде сучасна, простора, максимально дружня і зручна школа для діток і вчителів. За проектом, передбачено будівництво чотирьохповерхового закладу з басейнами для плавання і навчання плаванню, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ осіб із обмеженими фізичними можливостями», – зазначила заступник голови КМДА. Навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення.

Також проектом передбачені внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.

Італійська група компаній GUALA PACK GROUP відкрила завод в Сумах

“В Сумах важлива подія – відкриття нового потужного виробництва італійської групи компаній GUALA PACK GROUP”, – заявив на відкритті заводу в липні президент П.Порошенко. За його словами, італійські партнери-інвестори України повідомили про повну підтримку з боку української влади.

Загрузка...

Post Comment