От якби і Українські багатії зробили те саме.
Світ

От якби і Українські багатії зробили те саме.

Білл Гейтс продовжує роздавати свої багатства. Згідно з даними звіту Securities & Exchange Commission, опублікованого 14 серпня, засновник корпорації Microsoft і найбагатша людина світу, пожертвував 64 мільйона акції своєї компанії, що дорівнює $4,6 мільярдам, на благодійність. Угода відбулась 6 червня, але раніше ніяк не афішувалася. Виділена сума складає 38% від долі підприємця в Microsoft та 5% від розмірів усього його статку. Це найбільша передача акцій Microsoft в благодійних цілях за останні 17 років. У 2000 році Гейтс пожертував $5,1 мільярда, а за рік до міленіума — рекордну суму розміром в $16 мільярдів.

Назва компанії, яка отримала кошти комп’ютерного революціонера, невідома. ВІдмічають, що пожертви Гейтса проводяться фондом Bill & Melinda Gates Foundation. Кошти, які виділяє Гейтс на благодійність, йдуть на фінансування різноманітних практичних досліджень, що пов’язані з питаннями охорони здоров’я, системи освіти тощо.

Видання Bloomberg відмічає, що з 1994 року Гейтс, разом зі своєю дружиною Меліндою, пожертвували на благодійність близько $35 мільярдів. Сьогоднішній статок засновника Microsoft оцінюють в $86.1 мільярд.

Нагадаємо, що у 2010 році Білл Гейтс і Уоррен Баффет оголосили про створення ініціативи Giving Pledge, в рамках якої зобов’язалися передати на благодійні цілі не менше 50% своїх статків. За останні роки до Giving Pledge приєдналися 168 інших найбагатших бізнесменів світу, включаючи Марка Цукербега і Майкла Блумберга.

Загрузка...

Post Comment