Відео. Ось що таке декларація та чим закінчились їх перевірки. Без цензури :)
Соц мережі

Відео. Ось що таке декларація та чим закінчились їх перевірки. Без цензури :)

“Станом на сьогодні завершено і винесено рішення щодо 39 перевірок е-декларацій, результати перевірки щодо 4 осіб направлено до НАБУ. На засідання 17 серпня виноситься ще 15 результатів перевірок, потім буде засідання 18 серпня і там також буде по 15- 20 рішень винесено, і до кінця місяця це буде не 39 рішень, а десь 100”, – сказав Сесемко.

Він розповів, що в цілому проведено 313 повних перевірок електронних декларацій 244 осіб. З них за рішенням НАЗК було розпочато повні перевірки щодо Президента України та членів Кабінету Міністрів, всі інші особи перевірялися за заявами викривачів, які повідомляли в НАЗК інформацію про невідповідність декларацій посадових осіб реальному стану справ. Сесемко підкреслив, що проблемним моментом у проведенні повних перевірок є відсутність автоматизованої системи перевірки, оскільки уповноважена особа НАЗК має саме вивчити декларацію і зробити запит в ручному режимі до відповідних органів, яких зазвичай 10-12.

Відповідаючи на запитання журналістів, Сесемко також повідомив, що вже затверджено результати повних перевірок декларацій 15 міністрів, в деклараціях трьох чиновників не знайдено жодної помилки, а помилки в деклараціях інших посадових топ-осіб не тягнуть за собою кримінальну або адміністративну відповідальність, оскільки в рішенні про затвердження результатів перевірки вказувалося на необхідність виправити неточні дані.

За матеріалами Цензор.нет

Загрузка...

Post Comment