Успіння Пресвятої Богородиці або Перша Пречиста, традиції та прикмети українців.
Україна

Успіння Пресвятої Богородиці або Перша Пречиста, традиції та прикмети українців.

Успіння Пресвятої Богородиці – одне з свят християнської церкви, яке досить важко назвати святом. А все тому, що в цей день відзначають дату смерті, або ж Успіння Божої Матері. Успіння Пресвятої Богородиці щорічно відзначається 28 серпня. І в честь цього свята ми вирішили розповісти вам історію та традиції цього свята.

Успіння Пресвятої Богородиці 2017: історія свята

Після вознесіння Ісуса, за Божою Матір’ю стежив Іоанн Богослов. А поки його не було, вона жила в будинку його батьків. Для всіх апостолів і вірних вона була втіхою і наукою. Мати Божа постійно проповідувала, розповідала про чудеса Благовіщення і про непорочне зачаття і нетлінного від Неї народження Христа.
Вона стверджувала християнську церкву своїми молитвами і навіть самою присутністю.
Про обставини Успіння Пресвятої Богородиці відомо дуже багато, ще з часів апостольських. Її тіло було поховано на сімейному кладовищі, але її настільки шанували, що побудували в тому місці храм, де зберігали дорогоцінні пелени.

Успіння Пресвятої Богородиці 2017: традиції свята

Раніше, на Успіння Пресвятої Богородиці люди приносили в церкву насіння і колосся різних хлібів, щоб благословити і освятити їх. А в теж час, на полі залишали трохи колосків, перев’язаних стрічкою. Це робилося в надії на гарний урожай наступного року.
Крім цього, християни, на Успіння Богородиці намагалися закінчувати всі жнива, пекли пироги, і скликали гостей на свято.
До того ж, вважалося, що до 28 серпня всі хлопці повинні були свататись до дівчат, тому що період весілля зовсім скоро закінчиться, і доведеться чекати аж до наступної весни.

Успіння Пресвятої Богородиці 2017: що не можна робити в свято

Вважається, що у Успіння Богородиці не можна брати в руки ріжучі та колючі предмети. Крім цього, варити їжу теж заборонялося.
Ходити боком у Успіння Богородиці теж не можна, вважається, що так людина може зібрати всі хвороби.
Крім цього, у Успіння Богородиці не можна носити старе взуття, тому що це може принести проблеми в житті.

з посиланням на http://znaj.ua.

Загрузка...

Post Comment