Відео. Ці слова зачіпають найтонші струни душі: – останнє послання Стіва Джобса.
Світ

Відео. Ці слова зачіпають найтонші струни душі: – останнє послання Стіва Джобса.

Стів Джобс – культова особистість нашого часу. Незважаючи на те, що компанія Apple вийшла в топи світу з безлічі позицій, він завжди залишався простим і навіть аскетичним людиною. Нещодавно були оприлюднено його останнє послання, яке він залишив в лікарняній палаті. Ці слова зачіпають найтонші струни душі:

«Мені вдалося досягти вершини успіху в світі бізнесу. Багато хто вважає, що моє життя – це уособлення успіху.

Але зізнаюся, крім роботи у мене не так багато радостей. І взагалі, багатство – це тільки факт життя, до якого я просто звик.

На даний момент, я лежу на лікарняному ліжку і згадую все моє життя. Тепер я зрозумів, що багатство і визнання, якими я так пишався, втратили своє колишнє значення перед обличчям нової смерті.

Коли в темряві я дивлюся на зелене світло, що йде від апарату життєзабезпечення, і чую характерний механічний звук, я відчуваю наближення смерті і дихання Бога. Тепер, коли у нас достатньо грошей, саме час подумати про абсолютно інші питання в житті, не пов`язаних з багатством …

У житті є набагато важливіші речі. Можливо, для когось це відносини, для інших – мистецтво чи дитячі мрії …

Постійна гонка за наживою перетворює людину на маріонетку. Це сталося і зі мною. Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли розповісти про свою любов близьким.

Багатство, яке я нажив в своєму житті, я не можу взяти з собою. Все, що я понесу з собою, – це лише спогади, пов`язані з любов`ю. Ось справжнє багатство, яке має слідувати за вами, супроводжувати вас, давати вам сили йти далі.

Любов здатна подолати величезні відстані. У житті немає меж. Досягайте висот, які ви хочете досягти. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Це все в ваших руках.

Маючи гроші, ви можете найняти купу людей, які возитимуть вас, робити щось по будинку або роботи. Але ніхто не візьме ваші хвороби на себе.

Матеріальні речі, які ми випускаємо, ще можна знайти, заробити, відшукати. Але є одна річ, яку ніколи не знайдеш, якщо ти її втратив. Це життя.Неважливо, скільки вам зараз років і чого ви домоглися. У нас у всіх настане день, коли завіса опуститься вниз …
Ваше скарб – це любов до своєї сім`ї, коханому, близьким, друзям …

Загрузка...

Post Comment