Схоже що Шуфрич молодший уникне в’язниці.
Україна

Схоже що Шуфрич молодший уникне в’язниці.

Повне співробітництво зі слідством сина народного депутата Нестора Шуфрича може бути витонченою тактикою з метою уникнути відповідальності за ДТП у центрі Києва, в результаті якої був серйозно травмовано людину.

Таку думку висловив юрист Іван Ліберман .

Так, Нестор Шуфрич-молодший, якому загрожує до 8 років ув’язнення, в разі якщо його провину доведуть, відразу пішов на співпрацю з поліцією — добровільно пройшов наркологічну експертизу і здав свій закордонний паспорт.

Крім того, його батько пообіцяв забезпечити потерпілому в результаті ДТП найкращу медичну допомогу у приватній клініці, компенсувати моральну шкоду і навіть викликав з Ізраїлю нейрохірурга і фахівця з посттравматичної реабілітації.

Така відкритість і стурбованість долею потерпілого у реальності може виявитися схемою, нехай і не найновішою, завдяки якій Шуфрич-молодший може уникнути тюремного терміну.

«Це ж пом’якшувальні обставини. Збирається купа позитивних характеристик, довідки, що людина раніше не була судимою, має дітей на утриманні, старих батьків, купу таких документів. І у такому випадку можна говорити про те, що термін буде умовним. І якщо через три роки випробувального терміну чоловік не вчинив іншого кримінального правопорушення, він вже несудимий», — заявив Ліберман.

Нагадаємо, Нестор Шуфрич-молодший на пішохідному переході скоїв наїзд на перехожого, постраждалий з численними травмами був госпіталізований. Постраждалому першу допомогу надав син головного рабина України Моше-Реувена Асмана Мендель Асман.

У центрі Києва ввечері 26 серпня син народного депутата Нестора Шуфрича на пішохідному переході збив чоловіка. Його забрали до лікарні з численними травмами.
з посиланням на http://wz.lviv.ua

 

Загрузка...

Post Comment