Історичні факти які “Кремль” не визнає ніколи.
Росія

Історичні факти які “Кремль” не визнає ніколи.

Як би це смішно не здавалася, але Росія боятися своєї справжньої історії як чорт ладану. І всякий раз коли в мережі спливає чергова неприємна правда – тут же заводиться стара заїжджена платівка про цинізм і блюзнірство.
Коли Володимир Соловйов заявляє, що: “Польща замишляла разом з нацистською Німеччиною розірвати Радянський Союз”! Те це абсолютно нормально.В світ повинен встати і зааплодували настільки влучному зауваженню кремлівського пропагандиста.

Коли ж глава МЗС Польщі, Вітольд Ващиковський заявляє про відповідальність СРСР за початок Другої світової війни:

“Не можна починати історію польсько-радянських, польсько-російських відносин з 1945 року, з моменту звільнення від німецької окупації”.

І зазначає, що в 1939 році Радянський Союз і Німеччина спільно напали на Польщу.

Кремль в істериці. І на більш ніж обґрунтовані звинувачення Ващиковського йому відповідають у властивій Росії формі, назвавши все його заяви наклепом. Про це, зокрема, заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький:

“Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський в прагненні виправдати державне блюзнірство і осквернення пам’яті борців з фашизмом дійшов до крайньої міри політичного цинізму і історичної безграмотності”.

Не забуває Слуцький і додати стала обов’язковою в кремлівської риторики в такому випадку фразу про те, що будь-які звинувачення на адресу СРСР це чергова спроба переписати історію.

Слуцький вважає такі висловлювання є небезпечними, оскільки “заохочують реваншистів, духовних спадкоємців нацистів”, зазначив депутат.

“Внесок радянського народу в перемогу над коричневою чумою, в звільняється з посади Європи, в тому числі Польщі, не може і не повинен піддаватися сумніву”, – підкреслив Слуцький.

История которую Кремль не признаетДуже цікава позиція. Особливо якщо згадати, що насіння “коричневої чуми” вирощувалися в ідеальних, спеціально створених для їх найкращого дозрівання умовах на території Росії. І що реваншисти – це якраз ті, хто сьогодні веде Росію на плаху!История которую Кремль не признаетЧому Слуцький не хоче згадати, де вчилися воювати майже всі німецькі офіцери?
У кого вчилися нацисти мистецтва пропаганди?
Звідки постійно нацисти отримували допомогу?
Чи не хоче згадати пан Слуцький з ким воювали частини Червоної Армії на території Польщі в 1939 році?
Хто постачав нацистській Німеччині оточеній союзниками паливно-мастильні матеріали та інше промислової сировину в 1939-1941 роках?
Не хоче розповісти Слуцький нічого про Катинську трагедію? Про цей акт відвертого геноциду?
Радянський союз, як і Російська імперія до нього, ніколи не був другом Польщі. Ніколи Москва не відправляла до Польщі солдат з іншої причини крім як не влаштувати там чергову різанину. Не треба нагадувати скільки разів московські війська душили польські повстання? Не треба нагадувати, що сталося під час Варшавського повстання? Коли частини Червоної армії чекали на підступах до Варшави, поки гітлерівці розправляться з повсталими?

СРСР не надав Польщі ніякої підтримки в 1939.Навпаки, солдати Червоної Армії вели війну з регулярними військами Польщі, спільно з німецькими нацистами! Свідчень чому маса!

Чи не шкодували жителів Польщі і її “визволителі” в 1945. Кількість жертв радянських мародерів і насильників більш ніж значне.

Тому, той факт, що 22 червня 2017 Сейм нарешті проголосував за рішення про знесення пам’ятників, які прославляють комунізм і, зокрема, Червону армію, може свідчити тільки про одне. Польща позбувається свого страшного колоніальної спадщини. Польща нарешті стане незалежною. Нарешті ідоли комунізму отруяться на звалище історії, де їм саме місце. Як втім і самої Росії.

P.S. 28 листопада 1939 року в газеті “Правда” було опубліковано такі слова Сталіна:

“А) Чи не Німеччина напала на Францію і Англію, а Франція і Англія напали на Німеччину, взявши на себе відповідальність за нинішню війну;

б) Після відкриття військових дій Німеччина звернулася до Франції і Англії з мирними пропозиціями, а Радянський Союз відкрито підтримав мирні пропозиції Німеччини, бо він вважав і продовжує вважати, що швидке закінчення війни докорінно полегшило б становище всіх країн і народів;

в) Правлячі кола Франції і Англії грубо відхилили як мирні пропозиції Німеччини, так і спроби Радянського Союзу домогтися якнайшвидшого закінчення війни.

Такі факти “.

Це дійсно факти. Факти які як би в Кремлі не заперечували, що мають місце бути.

з посиланням http://agonia-ru.com.

Загрузка...

Post Comment