Надпотужне відео, вибух енергії на Харківському стадіоні. Неймовірно !!!
Україна

Надпотужне відео, вибух енергії на Харківському стадіоні. Неймовірно !!!

Україна: Андрій Пятов, Богдан Бутко, Євген Хачеріді, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка, Артем Кравець, Руслан Ротань, Сергій Кривцов, Віктор Коваленко.

Туреччина: Волкан Бабаджан, Шенера Езбайракли, Ісмаїл Кейбаші, Сердар Азіз, Емре Белезоглу, Озан Туфан, Толга Джігерджі, Дженк Тосун, Хакан Чалханоглу, Мехмет Топал, Дженгиз Юндер.

Другий тайм 2:0

Сьогодні, 2 вересня, на стадіоні “Металіст” в Харкові проходить найважливіший поєдинок команди Андрія Шевченка проти футболістів турецької збірної.
Рахунок в матчі на 18-й хвилині відкрив Андрій Ярмоленко. Атаку дальньою занедбаністю почав Руслан Ротань, потім Артем Кравець покотив на Коваленко, у якого замість удару вийшов пас на Ярмоленка. Новачок “Боруссії” реалізував свій шанс.
На 42-й хвилині Євген Коноплянка прорвався по лівому флангу атаки, стягнув на себе турецька захисників і накотив у воротарський гостей. Ярмола отримав м’яч, на замаху прибрав кинувся в підкат турка і холоднокровні катнув м’яч в ворота суперників.
Підопічні Андрія Шевченка діяли на правах справжніх господарів і грамотно атакували. У той час як турки намагалися грати на контратаках. Судячи з рахунку за перші 45 хвилин, у них це не дуже добре вийшло.
Загрузка...

Post Comment