Відео. Центр Києва, вибух автівки. Шок жертви та героїчні Кияни.
Події

Відео. Центр Києва, вибух автівки. Шок жертви та героїчні Кияни.

Відео Тетяна Білова. 

Напевно в цій ситуації, єдиним позитивом є те, що прості люди, кинулись на допомогу, та врятували жінку. На відміну, від де кого, не тікали, а ризикую життям витягли пасадирів з авто.

В районі Бессарабської площі в Києві вибухнув автомобіль. Про це повідомляє телеканал “112 Україна”. Як повідомляється, у результаті вибуху авто постраждала жінка. Вибух стався між вул. Басейною та Великою Васильківською. Як повідомляється, авто повністю знищено. Постраждалу жінку дістали з салону і вже відвезли в лікарню. На місці працює поліція.

Сталося це між вул. Басейною та Великою Васильківською. Автомобіль повністю знищений. Усередині салону була жінка, її оперативно дістали з машини, “швидка” відвезла її в лікарню”. Постраждав ще один автомобіль, розташований поблизу.

На місці працює поліція. Крім того, в районі вибуху зібралася велика кількість людей.

Точної інформації про кількість постраждалих немає. За словами деяких очевидців, в автомобілі знаходилися кілька людей, в тому числі дитина. Радник голови МВС Зорян Шкіряк уточнив, що в зоні вибуху знаходилася дитина, проте вона не постраждала.

“З дитиною все гаразд, наскільки мені повідомили. На місці перебуває В’ячеслав Аброськін”, – зазначив Шкіряк. Відео рятувальної операції. Не рекомендується дивитися людям з нестійкою психікою, а також неповнолітнім !

Загрузка...

Post Comment