Відео. Потяг з Саакашвілі. Офіційна заява Національної поліції
Події

Відео. Потяг з Саакашвілі. Офіційна заява Національної поліції

Люди у кого є контакти тих дуреп які зараз слухають телефонні накази з вищих кабінетів, та блокують відправлення потягу в Україну зателефонуйте їм та, скажіть, що їх кинули. Якщо самі зрозуміють свої помилки, то може ще не сядуть за грати. Про компенсацію за блокування Польської залізниці, я промовчу, але її потрібно буде сплатити. Інтерсіті блокує рух потягів на Польському вокзалі.

Поліція зробила офіційну заяву, в якій сказано, вони там ні до чого.

У відповідь на заяви окремих політиків та громадських діячів щодо затримки відбуття потягу «Інтерсіті» сполученням «Перемишль – Київ» нібито за вказівкою з боку поліції, нагадуємо.

У своїй діяльності Національна поліція України керується Конституцією України, законами України та іншими нормативно-правовими актами. А відтак Національна поліція немає жодного стосунку до розкладу відправлення залізничного транспорту. Це питання не перебуває в межах компетенції діяльності Нацполіції.

Окрім того, інформуємо що Національна поліція України не наділена повноваженнями щодо будь-якої діяльності на території іноземних держав.

Департамент комунікації Національної поліції України

Загрузка...

Post Comment