Відео. В Херсоні викрали Капелана. Подробиці шокують до втрати свідомості.
Соц мережі

Відео. В Херсоні викрали Капелана. Подробиці шокують до втрати свідомості.

Це вже на голову не натягнеш. Винні мають бути покарані, усі. В тому числі і той хто відав наказ. Все залишаю в оригіналі. Буде версія МВС, опублікуємо, але вони мовчать.

РУХ НОВИХ СИЛ – Аваков наказав заарештувати військового капелана за те, що той підтримує Саакашвілі ! Капелан Ігор – Герой війни, він побував у полоні бойовиків, а тепер – бранець Банкової.

А це Вам, для того, щоб Ви розуміли, що перед цією людиною ми вже у боргу, в тому числі і чиновники які сидять сьогодні у кабінетах.

Херсонський священик-волонтер Ігор Петренко, який зник без вісти більше місяця тому під Волновахою, живий, однак перебуває в полоні. Його напередодні показали по телеканалу бойовиків в сюжеті про Донецький аеропорт. Священик був серед полонених, які розбирали завали. Раніше События розповідали, як отець Ігор з перших днів війни на Донбасі допомагав продуктами та речами як українським військовим, так і мирному населенню. В середині лютого вкотре поїхав на схід і зник. Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «События» на каналі «Україна» за 19 березня о 07:00

Загрузка...

Post Comment