Тепер він мертвий. Його вбив снайпер
АТО

Тепер він мертвий. Його вбив снайпер

Загинув Сергій Альмужний позивний “Матрос”. Боєць батальйону “Донбас”. Боєць 72 бригади ЗСУ. Взимку, вони з бійцями 16 бата приїжджали у відпустку підтримати Блокаду. Зовсім недавно саме він розповів українцям про гниду – генерала який розповідав на нулі що “Донбас” це мародери які втекли з Іловайська, а “Росія введе війська”.

У 16- му він був у нас у Внутрішній Корпус Батальйону Донбас, потім знову підписав контракт з ЗСУ. Рвався зі своїм підрозділом на передок. Після Блокади потрапив в Авдіївку. Маленький, смішний, весь час потрапляв в різні веселі історії. Але коли намагалися відсторонити його комбата через те, що відпустив у відпустку на Блокаду- обірвав телефони всім кого знав. Став на захист командира.

Коли “Донбас” заблокували в Львові дзвонив і вимагав дати трубку начальнику поліції. Він мовляв повинен почути що говорять бійці на фронті.
Не змовчав у відповідь на хамство гниді – генерала на нулі. Простий, чесний, небайдужий… За попередньою інформацією снайпер… Ніяк не можу повірити. І ніхто з наших не може. Немає слів.

Семен Семенченко

#Порошенко , #Муженко ,#Луценко ,#Матиос
Ви заборонили цьому хлопчику захищати свою країну і своє життя! Ви залякували його тюрьмой, якщо він буде стріляти по ворогу У ВІДПОВІДЬ!
Він не стріляв.
Тепер він мертвий. Його вбив снайпер, котрий прийшов вбивати українців, котрому ви дозволили це робити як в тирі.
Хто з вас сяде в буцегарню за це вбивство ? Конкретно хто ?

Olena Ksantopulos

Загрузка...

Post Comment