Відео. ТЕРМІНОВО! Потрібна НЕГАЙНА РЕАКЦІЯ РЯТУЙТЕ
Події

Відео. ТЕРМІНОВО! Потрібна НЕГАЙНА РЕАКЦІЯ РЯТУЙТЕ

ТЕРМІНОВО! Потрібна НЕГАЙНА РЕАКЦІЯ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ВСІЄЇ ГРОМАДСЬКОСТІ УКРАЇНИ!
ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» сьогодні вирішив знищити третину населення міста! ..

Сьогодні ввечері весь Металургійний, Центрально-міський і Довгинцівський райони задихаються (сюди дмухнуло – троянда вітрів так розташувала викиди):
в місті ЗНАЧНО перевищені гранично допустимі концентрації формальдегіду, діоксиду азоту та зважених речовин (це оксиди заліза і окису заліза плюс величезна кількість графіту!). Концентрація формальдегіду традиційно підвищується в літній період і на початку осені. Причина одна-в металургійному виробництво ПАТ «Арселор Міттал» додає феноли, газоочищення постійно вимикають- для чищення, фільтра забиті і їх навіть не думають міняти … Лакшмі Міттал- йде на рекорд- надприбуток від комбінату в цьому році повинна стати НАЙБІЛЬШОЇ ВИСОКОЇ за 10 років !
Основна частина викидів АМКР – це оксиди заліза – небезпека полягає в тому, що при попаданні великих доз цієї речовини відбувається вироблення вільних радикалів, яка провокує сильні пошкодження тканин при серцевих нападах. Якщо залізо накопичується в печінці, А ВОНО зі стрімкою швидкістю накопичується У МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ !, це погрожує пухлинними захворюваннями цього органу, причому в злоякісної формі!
Крім того, шкода для організму виражається і в розвитку ракових захворювань – ОСОБЛИВО ЩИТОВИДНОЇ залози, проводить до вад серця і програмування такої хвороби як цукровий діабет. Наприклад, люди з генетичною схильністю до гемохромотозу (накопичення в печінці заліза) хворіють на рак печінки частіше за інших. А вже у 2 чергу – ДІОКСИД АЗОТУ – що ТЕЖ жах за своїм впливом на організм в! Ну, і ще трохи в меншій степені ВСЯ Таблиця Менделєєва, на наші голови і легкі …
екологічні наслідки
Окис заліза в великих обсягах може призвести до серйозних наслідків для навколишнього середовища. В результаті затоплення залізних рудників у Кривому Розі – в ставки, річки і озера потрапляє величезні обсяги заліза, що викликає отруєння риб і забруднення навколишнього середовища. Молекули заліза вступають в реакцію з киснем, в результаті чого утворюється тверда окис заліза жовтого кольору, яка випадає на дно водойм і забруднює їх. Жовта окис заліза душить водну флору і фауну, вбиваючи риб і підводні рослини.
Шкода для дихальних шляхів людини
Після сильних вітрів влітку, які рознесли пил червоного окису заліза над містом, виявилося, що окис заліза може викликати проблеми з диханням і посилити астму, алергії і синусити. Сама по собі окис заліза безпечна, а ось пилок рослин і матеріали, до яких вона притягується, викликають серйозні і потенційно небезпечні для здоров’я алергічні реакції.
Небезпека, пов’язана з магнетичними властивостями
Окис заліза часто використовується при виробництві магнітів, які виявляються досить небезпечними. Найбільш часто зустрічається проблема пов’язана з тим, що їх легко проковтнути. Два магніту, що потрапили в травний тракт, можуть прилипнути один до одного по різні боки стінки кишечника, створивши обструкцію, яка може привести до серйозних медичних наслідків і навіть смертельного результату. Особливо це стосується маленьких дітей. (На Червоній постійно сиплять такі намагнічені частки- тонами!).

Для довідки:
Всі відомі технологічні процеси на АМКР, виробництва чавуну, сталі та їх подальшого переділу супроводжуються утворенням великих кількостей відходів у вигляді шкідливих газів та пилу, шлаків, шламів, стічних вод, що містять різні хімічні компоненти, скрапу, окалини, бою вогнетривів, сміття та інших викидів , які забруднюють атмосферу, воду і поверхню землі.
Основними джерелами забруднення атмосфери викидами АМКР є коксохімічне, агломераційне, доменне і сталеплавильне виробництва.

У доменному виробництві виділяються додатково сірководень і оксиди азоту, в
прокатному – аерозолі травильних розчинів, пари емульсій та оксиди азоту. найбільше
кількість викидів – в коксохімічному виробництві. Тут крім перерахованих
забруднювачів можна відзначити пірідінові підстави, ароматичні вуглеводні,
феноли, аміак, 3-4 – бензопірен, синильну кислоту та ін.
Коксохімічне виробництво забруднює атмосферу оксидами вуглецю і сірки. На 1 т переробляється вугілля виділяється близько 0,75 кг SO 2 і по 0,03 кг різних вуглеводнів і аміаку. Крім газів, коксохімічне виробництво виділяє в атмосферу велику кількість пилу. Є дані, що при виробництві коксу на 1 т перероблюваної 9 вугілля виділяється близько 3 кг вугільного пилу. Також велика кількість пилу виділяється при
розвантаження та перевантаження вугілля, в середньому 0,005% від маси вугілля.
На аглофабриках джерелами забруднення повітря є аглоленти, барабанні та
чашевидні охолоджувачі агломерату, випалювальні печі, вузли пересипання і сортування агломерату
і інших компонентів шихти. Кількість агломераційних газів 2,5 – 4,0 тис. М3 / т отриманого агломерату з вмістом в них пилу від 5 до 10 г / м3
. До складу газів входять оксиди сірки і вуглецю, а пил містить залізо і його оксиди, оксиди марганцю, магнію, фосфору, кремнію, кальцію, іноді частинки титану, міді, свинцю …
Велика кількість шкідливих викидів АМКР утворюється і при підготовчих роботах, і
при подальшій обробці металу. При випуску чавуну з вагранки, наприклад, в
заливальні ковші на 1 т виділяється до 20 г графітового пилу і до 130 г СО.
Сумішопідготовчі відділення є джерелами виділення кварцового пилу,
сульфітного лугу, вуглеводнів і ряду ін. органічних домішок.
У ливарних цехах (як у нас на КЦРЗ, наприклад) при виготовленні форм і стержнів в повітряне середовище виділяються
токсичні парогазові суміші, що містять фенол, формальдегід, фуріловий і метиловий
спирти, аміак, бензол, пари сірчаної кислоти. У відділенні обрубки і очистки лиття
утворюються значні кількості металевого пилу.
У прокатному виробництві пилу і газів утворюється в менших кількостях, по
порівняно з іншими виробництвами чорної металургії, але все ж – приблизно 2-18 г / т при
різних видах робіт. За статистикою, забруднення навколишнього середовища навколо АМКР в залежності від панівних вітрів відчувається в радіусі 20 – 50 км (Це не багато не мало 50% нашого міста!). На 1 квадратний метр цієї території випадає 5-15 кг / добу пилу.
Навколо АМКР утворюються техногенні зони, у всіх поверхневих утвореннях, яких (ґрунті, снігу, воді, рослинності) міститься широкий набір шкідливих речовин!
Ступінь оснащення основних технологічних агрегатів газоочисних установок
становить близько 70%. Частина діючих установок (бл. 15%) працює неефективно.

Таким чином, близько 40% газів від агрегатів надходять в атмосферу практично без очищення – це в кращому випадку-зазвичай ж- 2/3 доби це все, зупинене- бо забито і чиститься! А неконтрольовані викиди (близько 70-75 на добу) так і взагалі 100% йдуть повз газоочистки- про що заявила керівник департаменту екології ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» на недавньому круглому столі з екологами- і мовляв – Ви самі нам дали на це добро! Уточнення – не ми- а Вілкул – який стриже щомісяця з комбінату «капусту!».

Aleksandr Mostovoy
Загрузка...

Post Comment