Врятувати рядового Колмогорова. Не має суду, державного, то буде суд народний.
АТО

Врятувати рядового Колмогорова. Не має суду, державного, то буде суд народний.

Дві сторони однієї проблеми.
Чому хватає доказів для засудження воїнів АТО, а сепарам дарують свободу.
Місце події:
Одеса-Маріуполь.

Патріотичне суспільство вибухнуло обуренням після оголошення рішення Чорноморського суду про невинуватість фігурантів резонансної справи “2 травня”.
В основу звільнення явних злочинців стало відсутність достатніх доказів, які державне обвинувачення не спромоглося надати суду за підсумками трьох років роботи розшуково-слідчої машини.

Одночасно з цим, цивільні суди прифронтових областей і районів знаходять обґрунтованими докази для обвинувачення патріотів за нібито скоєння злочинів під час виконання завдань в зоні АТО. І ув’язнюють воїнів не за те, що вони зрадили батьківщину, а проявили перевищення службових повноважень під час виконання бойових завдань.
І якщо незгодні з одеським
вироком патріоти вже почали підміняти державну каральну функцію через суд Лінча, то виникає питання як звільнити українських воїнів, що гниють в колоніях та СІЗО за оборону України.

Так, Приморський суд Маріуполя, незважаючи на відсутність прямих доказів, оголосив вирок у вигляді 13 років ув’язнення воїну АТО, прикордоннику старшому солдату Сергію Колмогорову.

Його звинувачують у навмисному вбивстві коли, в 2014 році,
під окупованим Новоазовськом військові застосували зброю для затримання осіб, які в зоні бойових дій не виконали вимог на зупинку та намагалися втікти на автомобілі.

На попереджувальні постріли транспортний засіб тільки збільшив швидкість. Тоді було зроблено постріли по автомобілю, в результаті чого загинув один із порушників.
Водій, уродженець Донецька, не постраждав. Він написав заяву в поліцію та зник на окупованій території, в суд не з’являється.

Військова прокуратура виконала свою функцію обвинувачення і
головним підозрюваним виявився солдат Сергій Колмогоров, якому по цивільному КК поставили в провину навмисне вбивство і перевищення посадових повноважень.

Ця ситуація створює неприємний прецендент
для всієї країни, яка протистоїть агресії Росії.
Під ударом не тільки доля Сергія Колмогорова, а й більшисть українських солдат.

Українські воїни, що ризикують життями на війні з Росією також можуть поплатитися свободою завдяки подібним рішенням правосуддя.

Якщо вирок не скасують в касації наслідки скандального судового рішення для захисників України можуть бути самими непередбачуваними.

Головна проблематика в тому, що військових з АТО притягають до відповідальності суди, в яких панує люта ненависть до всього українського. А про створення
військових судів тільки балачки.

Є випадки коли слуги Феміди проживають на окупованих територіях, а приїжджають в Україну “творити” правосуддя.

Отже, АНОНС:
21 вересня 2017 року о 10.00 у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних та кримінальних справ (м. Київ, вул. П.Орлика, 4) відбудеться розгляд касаційної скарги на вирок Приморського районного суду м. Маріуполя та Апеляційного суду Донецької області (м. Маріуполь), згідно яких засуджено прикордонника Колмагорова С.В. за ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 365 КК України до 13 років позбавлення волі.
Справа № 5-2456км17.

Стороною захисту було подано касаційну скаргу в зв’язку з порушенням судами першої та апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права.

Підтримаємо українського воїна,
переможемо тільки разом!

Слава Україні!


Особисто тільки нещодавно дізнався про те, що прикордонник Сергій Колмогоров понад 2 роки в СІЗО.
Попередньо
вивчив матеріали справи. На мою думку там все шито білими нитками. Це означає, що українські воїни дійсно беззахисні.

Виходить так: якщо ти вб’єш сепара-посадять, якщо сепар тебе, його виправдають. Суд в Чорноморську тому підтвердження.
Знайшов побратимів Сергія, вони із захватом довели мені про його сміливість та відданість.
Мама Сергія розповіла, що в Маріупольському
СІЗО таких хловців з АТО утримують десятки. Їх жодного разу не відвідували захисники з прав людини та перевіряльники від влади.
Не можна миритися з такою несправедливістю. Тому я їду, хочу підтримати захист.

Ось, що зацікавило.
Знайшов відео де йде розповідь про події того часу під
Новоазовськом: виникло питання, а чи не зведоть ворог рахунків з Сергієм Колмогоровим через сепарських суддів. Подивіться самі:

 

Патріотичне братство прикордонників України

Загрузка...

Post Comment