Соц мережі

Я #93 Він – років 25 у військовій формі. Спочатку випиває каву .. під рукою несе

Дощик накриває столицю..Він – років 25 у військовій формі .. спочатку випиває каву .. під рукою несе ще новеньку у прозорій обгортці жовто-блакитну машинку біговел..навіть у дощик Він зупиняється на Поштовій площі на сходинках з краєвидом на Дніпро.. поки усі інші ховаються від крапельок ..він неквапливо ставить іграшку ( мабуть подарунок) поруч .. витягує цигарку .. вдивляється у небокрай, який сховався за хмарами.. затягує димку.. і нікуди не спішить.. він отримує задоволення від кожної хвилини ось такого мирного невійськового життя .. він мабуть уявляє, як хлопчик якому рік чи два буде щасливо сміятись побачивши його (який давно не був у удома відпустці) та ще й з таким бажаним для кожного хлопчака подарунком …мимоволі радію, що зарплати наших військових ростуть .. звісно Вони заслуговують більшого , бо ризикують життям .. але Вони можуть привезти рідним малюкам подарунки ..

Вони можуть спробувати жити на зароблене .. завжди бачу їх і виділяю якщо Вони поруч .. і майже завжди боюсь підійти і щось сказати .. але ця картина мене вразила .. я бажаю Йому аби усе в нього склалось якнайкраще в того юного солдата там за вікном на набережній Дніпра, який не зважає на дощ , і насолоджується кожною миттю – бо їде додому.

Світка Березівська 

На правах адміну додам.

В стрічці помітив цікаву ідею. Користувачі які підтримують 93 бригаду, та загалом воїнів АТО, розміщують на своїй сторінці фото учасників АТО та розміщують Хештег Я #93. Як розумію фото знайомих, власні, або просто тих людей яких ви знаєте по мережі, тих людей якими ми пишаємося, людей яким вдячні.

 Я #93

 

Загрузка...

Post Comment