Глухів сьогодні. Це важко навіть уявити
Події

Глухів сьогодні. Це важко навіть уявити

Глухів сьогодні. Це важко навіть уявити:
сесія міської ради зірвана десятками молодиків, завезених з різних районів Сумщини (разом з декількома місцевими каналами), протестуючих проти надання автівки швидкої допомоги Глухівській центральній районній лікарні! А глухівська поліція як завжди максимально сприяє свавіллю.

Цинізму колишніх регіоналів немає меж…

Може цих молодиків до армії забрати? Хоча вони за гроші і Батьківщину продадуть!

P.S. В результаті “заїзджий десант” зірвав сесію, у т.ч. виділення понад 1 млн. гривень на заробітну платню лікарям з мізерного глухівського міського бюджету, оскільки Сумська ОДА досі жодної копійки (з отриманих 16 млн. державних субвенцій для фінансування лікарень) Глухову не перерахувала!!!

Цікаво, що “протестувальники” порозвішували у сесійній залі білі халати- це означає, що їх завданням було видавати з себе “медиків”!

Але ось Вам сила Фейсбука: молодиків впізнали (потрібно ще прізвища деяких) – вони належать до так званого Сумського “Східного корпусу”, (організації створеної криміналітетом: https://antikor.com.ua/…/141348-v_sumah_kriminalitet_sozdae…) та регулярно беруть участь у подібних замовних заходах. Хлопця з плакатом “Машины скорой помощи есть” звати Руслан.

Крім того, кристувачі ФБ впізнали Спартака Сергієнка, головного очільника Конотопської організації Радикальної партії Ляшка, родича місцевого прокурора та колишнього свободівця Демеху, які зараз разом працюють на Бояринцева (права рука Деркача)

Нам також повідомили, що тепер губернатор Сумщини пан Клочко особисто керує зняттям Мішеля Терещенка з посади Глухівського міського голови та безпосередньо причетний до організації цього заходу через своїх наближених осіб.

У кого є ще інформація – Michel Terestchenko буде уклінно вдячний! І величезне прохання – максимально поширити!

Інакше вийдуть новини зовсім іншого змісту, щось на кшталт “обурені медики прийшли до міськради, заявити про те, що автомобілі швидкої допомоги їм не потрібні!” (не знаю, що ще може вигадати фантазія замовників цього дійства, оскільки фінансування лікарень напряму залежить від субвенцій з державного бюджету і будь-які матеріальні претензії мають бути адресовані виключно до Кабміну та обладміністрації)

P.S. – 2. Депутати – регіонали Глухівської міської ради в результаті замовлених ними провокацій записали рекламний ролік – звернення до глухівчан про те, що сесія зірвана Мішелем Терещенком та максимально його поширюють!

“Українські новини” та інші ресурси масово розповсюджують фейкову інформацію про протест “глухівських медиків” та “медичних профспілок” під час вчорашньої сесії через невиплату заробітної плати Терещенком (!)

Просто немає слів…

 

Загрузка...

Post Comment