Прикордонники не пропустили через “Лужанку” двох угорських депутатів Європарламенту (ФОТО)
Україна

Прикордонники не пропустили через “Лужанку” двох угорських депутатів Європарламенту (ФОТО)

Українські прикордонники не пропустили на територію України депутата Європарламенту від угорської радикальної партії “Йоббік” Крістіну Морваі.

Про це повідомив у Facebook речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

— Близько 15 години На Закарпатті на кордоні з Угорщиною співробітники Держприкордонслужби виявили та не пропустили в Україну угорську політичну діячку, якій Служба безпеки України заборонила в’їзд до липня 2019 року.

Депутат Європарламенту від угорської радикальної партії «Йоббік» Морваі Крістіна (Morvai Krisztina) прибула в пункт пропуску «Лужанка». Під час паспортного контролю прикордонники виконали доручення СБУ відносно даної особи.

За наявною інформацією вона у 2014 році відвідувала тимчасово непідконтрольні території окремих районів Донецької та Луганської областей і висловлювала підтримку самопроголошеним керівникам на цих територіях.
Даній особі вручено рішення про відмову в перетинанні державного кордону, де вказані правові підстави по обмеженню у вправі в’їзду до України, – йдеться у повідомленні.

Сама Крістіна Морваі пише, що досі знаходиться на кордоні разом з іншим угорським депутатом Європарламенту Томашем Гауді-Надь, якому також заборонили в’їзд на територію Укрїани на 5 років.

— На даний час ми обговорюємо ситуацію з керівництвом прикордонної служби та представниками угорського консульства, які вже прибули сюди. І плануємо постійно повідомляти про ситуацію.

Своє фото у соцмережі Морваі підписала як “очкування на кордоні Тріанону”.

 

Загрузка...

Post Comment