Знайдені нові,  жахливі  факти по справі  капітана “Наутілуса” Петера Мадсена .
Світ

Знайдені нові, жахливі факти по справі капітана “Наутілуса” Петера Мадсена .

На жорсткому диску, який, імовірно, належить капітану підводного човна “Наутілус” Петеру Мадсену, виявили фото і відео, на якому знято обезголовлених жінок. Про це повідомляє ВВС.

За словами прокурора Джейкоба Буч-Джепсена, на диску, який імовірно належить Мадсену, було відео, на якому катують, обезголовлюють і спалюють жінок.

Мадсена підозрюють у вбивстві шведської журналістки Кім Валл. Він заперечує всі обвинувачення. Винахідник заявив, що знайдений правоохоронцями жорсткий диск йому не належить, а доступ до нього був відкритий для всіх, хто працює в його лабораторії.

Розслідування триває, суд залишив Мадсена під вартою ще на чотири місяці.

Увечері 10 серпня шведська журналістка, фрілансер видань New York Times і The Guardian Кім Валл перебувала на підводному човні “Наутілус”. Цього дня вона не повернулася додому. У вбивстві запідозрили власника човна Петера  Мадсена, але він стверджував, що жінка зійшла на берег того ж вечора.

11 серпня підводний човен затонув, його власника врятували. Коли судно підняли, тіла Валл на борту не виявили.

21 серпня власник Мадсен зізнався в суді, що на його судні стався несчасний випадок, який призвів до загибелі журналістки. Він уточнив, що поховав її тіло в морі.

Того ж дня в районі пошуків журналістки знайшли обезголовлений жіночій торс без рук і ніг, із прив’язаним металевим тягарем. Як показав аналіз ДНК, це було тіло Валл.

Данська поліція припускає, що субмарину водотоннажністю 40 тонн затопили навмисно, після того як почалися пошуки зниклої.

З посиланням на .gordonua.com/

Загрузка...

Post Comment