90-річна бабуся, дивує своїми роботами усю Європу.
Світ

90-річна бабуся, дивує своїми роботами усю Європу.

Жінка займається улюбленою справою і “просто хоче зробити світ трішки краще” 90-річна пенсіонерка з містечка Луки Агнес Каспаркова щодня розписує фасади будинків дивовижними блакитними квітами. Як пише видання My Modern Met, займатися розписом будинків талановита чешка  близько 30 років тому, після виходуна пенсію

.

Складність її роботи полягає в тому, що навіть при використанні найкращою фарби, розпису потрібно підновляти раз в два роки. Крім того, деякі будівлі дуже високі, і жінці треба підійматися на ліси.

Проте, старенька щовесни, відкриваючи сезон настінного живопису, починає з поновлення синіх кольорів на місцевій церкві.

Земляки відносяться до Агнес з величезною повагою і любов’ю, пишаються нею і допомагають створювати зручні умови для заняття настінним живописом. Але сама Агнес каже: “Я не художник, я просто хочу зробити світ трішки краще”.

Цікаво, що дивовижні візерунки, створювані старенькою, ніколи не повторюються. Під її руками звичайний містечко на очах перетворюється в унікальний музей під відкритим небом .До слова, малюнки Агнес дивують не тільки її земляків. Користувачі з усієї Європи захоплюються її роботами, а західні ЗМІ час від часу пишуть про неї статті, нагадуючи всім: для того, щоб робити світ трішки краще і красивіше, не обов’язково бути молодим роками, головне – бути молодим всередині.

 За матеріалами /styler.rbc.ua/

Загрузка...

Post Comment