Видатні ” Невдахи” : Вони просто зробили те, про що всі інші тільки мріють.
Світ

Видатні ” Невдахи” : Вони просто зробили те, про що всі інші тільки мріють.

Багато книг про саморозвиток говорять нам про те, що невдачі в якійсь справі не можна розцінювати як глобальний провал і причину для сліз, а слід сприймати як подарунок долі і сходинку до успіху. Так воно і є, але дуже часто переламати своє ставлення до ударів долі буває дуже і дуже складно. Тому давайте подивимося, як цей принцип працює в дії, і наведемо як приклад епізоди з життя всім відомих людей, мільярдерів, які змогли витягти уроки зі своїх невдач.

 

Nick Woodman

 

Творець компанії GoPro, що виробляє відеокамери і супутні аксесуари для екстремальних видів спорту. В даний час його стан оцінюється в $ 1,750,000,000.

невдачі

Спочатку він створив EmpowerAll.com – сайт електронної торгівлі, що спеціалізується на дуже дешевою електроніці. Компанія так і не отримала ніякого прибутку, тому вона була швидко закрита. Це не зупинило майбутнього мільярдера, так що в 1999 році він створив FunBug – компанію інтернет-маркетингу.

На сайті компанії користувачі мали можливість виграти грошові призи в обмін на участь в тоталізаторі. Йому навіть вдалося залучити $ 3,9 мільйона фінансування від різних інвесторів. Компанія начебто була на підйомі, але в 2001 році Нік був змушений визнати невдачу ще раз. Він був не в змозі забезпечити нормальне функціонування своєї компанії і втратив не тільки всі свої гроші, але і вкладення інвесторів.

уроки

Втративши другу компанію, Нік вирішив все кинути і зайнявся серфінгом. Саме там йому прийшла в голову ідея створення камери, яка може бути використана для екстремальних видів спорту. Так народився GoPro.

Я так боявся, що GoPro виявиться там же, де і Funbug, що вирішив працювати не покладаючи рук. Це було головним уроком, який я виніс з минулих невдач. Мені не залишалося нічого іншого, крім як перемогти.

Bill Gates

 

bill-gates

Засновник компанії Microsoft і одного з найзначніших благодійних проектів сучасності. Найбагатша людина в світі, чий статок оцінюється в $ 72,700,000,000.

невдачі

Його перша компанія називалася Traf-O-Data і її метою було читати дані з лічильників біля доріг з інтенсивним рухом і створювати звіти для дорожніх служб. Таким чином, вони хотіли оптимізувати потоки машин і уникнути появи пробок.

Їх перший пристрій називалося Traf-O-Data 8008, воно вміло вважати проїжджаючі машини і обробляти отримані дані. Фірма спочатку намагалася продати свої послуги місцевої адміністрації, але свою першу презентацію вони завалили, бо «пристрій толком не працювало», згадував Гейтс.

уроки

Його партнер, Полл Аллен, згадував їх перший проект так:

Навіть незважаючи на те, що Traf-O-Data ні успішний, це було першим кроком і підготовкою до створення Microsoft пару років тому.
До їх і наше щастя вони не кинули свої заняття, а зробили висновки з невдачі. Вони продовжували вірити в успіх і Microsoft стала найбільшим виробником програмного забезпечення для персональних комп’ютерів в світі.

Steve Jobs

 

steve-jobs

Ми всі знаємо Стіва Джобса як гуру підприємництва, генія, що стоїть за розробкою таких найбільш продаваних і бажаних продуктів, як iPod, iPad, iPhone і MacBook. Він є найвпливовішою фігурою бізнесу нашого часу і деякі називають його Леонардо да Вінчі нашої техно-епохи. Його сумарні статки оцінюється в $ 10,200,000,000.

невдачі

Багато хто пам’ятає тільки про тих пристроях Apple, які піднесли цю фірму на вершину. Але далеко не всі згадують про посередні, дивні або відверто провальні проекти цієї фірми. Lisa, Macintosh Portable, MessagePad, PowerBook Duo, Pippin – вам щось говорять ці назви? А це все не дуже вдалі розробки яблучної компанії, які навіть трохи не привели її до повного краху. В результаті стався всім відомий факт біографії Джобса, коли його вигнали з компанії, яку він очолював.

уроки

І тільки після такого нищівного фіаско, Джобс остаточно «дозрів» до того, що в подальшому принесло йому і його компанії настільки потужний успіх. Його мрія про створення «компанії, яка буде випереджати всіх на одне або два покоління подібно таким іменам, як Walt Disney, Hewlett Packard або Intel» була нарешті реалізована.

Заматеріалами /lifehacker.ru/

Загрузка...

Post Comment