Відео . Осетер і качина грудка: Меню в “їдальні-ресторані” Верховної Ради .
Україна

Відео . Осетер і качина грудка: Меню в “їдальні-ресторані” Верховної Ради .

Стало відомо, скільки коштує пообідати в парламентському буфеті У їдальні Верховної Ради помітили суттєве подорожчання. Ціни на бюджетні страви порівняли з вартістю в деяких столичних кафе. Про те, чим і як годують у парламентському буфеті, розповіли журналісти каналу “Україна”. Обід в Раді обходиться, як в ресторані, хоча їдальня парламенту дотується з державного бюджету. При цьому, розмір дотації зберігається в секреті, оскільки це закрита стаття витрат

 alt

“Але це не заважає підприємству “Їдальня” кожен сезон помітно підвищувати ціни, користуючись монопольним становищем у парламенті. Ринковими вони були і раніше, зараз же дивують, навіть, заможних депутатів”, – розповів в. о. голови комітету з питань регламенту Павло Пинзеник. Один з депутатів зізнався, що за трав’яний чай отримав рахунок близько 50 гривень. “Я один раз обпікся, не спитавши ціну, взяв, там воно виглядало дуже смачно, шматок риби зі спаржею, але заплатив 300 з гаком гривень”, – розповів позафракційний народний обранець. Журналісти порівняли ціни їдальні Ради та приватного кафе. В закладах придбали гречку з котлетою, за що в їдальні ВРУ заплатили 50 грн за невелику порцію, а в кафе та ж гречка з котлетою обійшлася в 32 грн, а порція була помітно більшою.

Крім іншого, у парламентській “їдальні-ресторані” пропонують варену яловичину по 55 гривень за 100 грамів і качину грудку по 128 гривень. Відзначається, що за 100 грамів осетра доведеться віддати 285 грн. За даними журналістів, більшість депутатів не на камеру зізнаються, що для них це дешево. Від цін страждають тільки рядові працівники апарату та депутатські помічники.
за матеріалами/styler.rbc.ua/

Загрузка...

Post Comment