Відео.  Береза проти Савченко, Пашинський за Порошенко. Суворі будні ношого дому.
Україна

Відео. Береза проти Савченко, Пашинський за Порошенко. Суворі будні ношого дому.

Короткий зміст сюжету. Героїня Надя, черговий раз демонструє тотальне не знання історії України, порівнюючи пропутінських бойовиків з вояками УПА.  Береза, не витримує, і намагається зупинити Надію.

Зупинити Надію !

Нагадаю, вона сама просила, зробити так коли вона зкурвиться, хоча схоже, що вона переконана в тому, що з боку сепарів, та кремля, то все роса.

Можливо найцікавіше в цьому срачі, те, що сказав Пашинський. Ніхто не розбирає тонкощі закону, але здається, що він переконаний, що закон Президента хочуть зірвати.  Всі вони на міцному гаку Банкової, і дбають сьогодні лише про те, як не сісти за грати.

Просто нагадаю.

Комітети існують для того, щоб у відкритому режимі обговорювалися важливі для країни питання. В деталях і в прямому ефірі, адже за цим процесом спостерігають ті кому по справжньому не байдужа Україна.

Черговий сюрреалізм.

Ті кому не плювати на Україну, або на фронті, або в тюрмі, або серед громадських організацій, і усі ми маємо спостерігати оце неподобство. Щось підказує, що більшість депутатів не здатні написати навіть елементарний доклад на тему про той самий закон.

Як тут не пригадати народного класика.

Половина депутатів сиділа в тюрмі, а по другій половині тюрма плаче.

Тримайтесь друзі, не за горами перевибори. Хоча на жаль, склад команд не дає надії на перемогу здорового глузду, хоча поки Охіндей буде підрахуєм, то які там перевибори. До речі, кримінальну справу проти нього закрили чи ще ні ?

 

Загрузка...

Post Comment