Події

Європа вирішила – що до мінських угод , буде не так як хоче Путін.

РФ заклала у мінські угоди такі положення, що підриватимуть державність України за умови їх реалізації. Тож Україна дійшла згоди із західними партнерами, що мінські угоди не будуть виконуватися в інтерпретації Путіна.

Про це заявив юрист-міжнародник, надзвичайний і повноважний посол України, суддя Міжнародного кримінального суду (2001-2005), представник України у Раді ООН з прав людини (2006-2010) Володимир Василенко, пише УНІАН.

“У свій час мінські домовленості були ухвалені в дуже складній ситуації. Вони відіграли свою позитивну роль, хоча, з іншого боку, в них Росії вдалося закласти певні положення, реалізація яких взагалі підриватиме державність України, і її діяльність як самостійного суб’єкта міжнародного права у тому числі”, – зазначив посол.

Разом з тим, він наголосив, що Україні вдалось дійти згоди із західними партнерами щодо виконання мінських домовленостей.

Сьогодні вдалося досягти з нашими західними союзниками порозуміння і домовленості про те, що мінські домовленості не можуть виконуватись механічно, так як заманеться Путіну або російській стороні,
– підкреслив Василенко.

За матеріалами /24tv.ua/.

 

Загрузка...

Post Comment