Україна

Українців можуть позбавити права вільного пересування .

Зареєстровано законопроект про введення тимчасового обмеження права українців на виїзд в Росію.

Поездки украинцам в РФ хотят ограничить временно / фото УНИАН

У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо запровадження тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України в державу-агресор) (№7187). Текст законопроекту на сайті парламенту відсутній. Його авторами є народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Немирівський, Андрій Шинькович і позафракційний депутат Андрій Денисенко.

Як повідомляв УНІАН, 6 жовтня прес-центр Служби безпеки України повідомив, що юристи СБУ підготували законопроект про обмеження візитів в РФ політикам, чиновникам, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам. У спецслужбі підкреслили, що ця ініціатива голови СБУ Василя Грицака є черговим кроком правового регулювання протидії російській агресії. «У проекті закону, зокрема передбачено кримінальну відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України.

Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України », – повідомили в прес-центрі СБУ та додали, що, з огляду на важливість законопроекту для українського суспільства, спецслужба відкрита до професійних пропозицій щодо його вдосконалення і перед передачею документа одного з суб’єктів законодавчої ініціативи виносить підготовлений законопроект на публічне обговорення.

З посиланням на /www.unian.net/.

 

Загрузка...

Post Comment