Росія

Відео. На російському ТБ сказали, що з України треба негайно йти !!!

Підконтрольний бойовикам Донбас практично приєднаний до Росії.Про це розповів професор Вищої школи економіки, член ради при президенті РФ Володимира Путіна з розвитку громадянського суспільства і прав людини Ілля Шаблинський в ефірі однієї з пропагандистських передач на телеканалі “Росія 1” – “60 хвилин”, повідомляє Апостроф.

“Ці території контролюються нашими збройними силами. Ходить рубль, територія контролюється Російською Федерацією, керівництво цих республік виконують установки нашого уряду. Донбас фінансується з російського бюджету, поруч знаходиться Ростовська область, там довгий час протестували шахтарі, і їм російська влада допомогти не може. 400 мільйонів боргу перед шахтарями. до липня платили, з серпня припинили платити. Ми фактично взяли цей шматок Донбасу, але формально начебто немає, але фактично так “, – сказав Шаблинський.

“Так, і російські європейські партнери кажуть, що сотні танків, сотні гаубиць, від 200 до 400 знаходиться там. Російська сторона не вирішила для себе виводити війська чи ні, а Мінські угоди виконали тільки одну роль – припинили гарячу фазу конфлікту”, – подрезюміровал Шаблинський .

.За матеріалами /gazeta.ua/

Загрузка...

Post Comment