Україна

Герещенко у жорсткій формі дала відповідь на погрози Угорщини .

Угорські політики запозичили у Росії тактику спекулювання на темі державної мови в Україні, і це непристойно
Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у своєму Facebook, коментуючи погрози Будапешта ініціювати перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, передає “ДС”.

“Все випробування, які підсилюють нашу єдність як нації і як країни, роблять нас сильнішими. Це я про непристойних діях деяких наших країн – сусідів, які оголосили інквізицію нашому новому закону про освіту”, – написала вона.

Нардеп підкреслила, що український закон “Про освіту”, який передбачає розширення використання державної мови – “європейський і ліберальний”.

“В Угорщині скоро вибори, і деякі місцеві політики використовують захист угорськомовного населення за кордоном як внутрішній, який об’єднує козир. Як на мене, вельми специфічний козир, запозичений в Кремлі”, – зазначила Геращенко.

“Але всі ці” танці Віта “, насправді, в іншому ракурсі тепер малюють і ще одну українську дискусію щодо подвійного громадянства, яке тут так багато народу виправдовували. І посилюють аргументи тих, хто категорично проти подвійного громадянства”, – додала вона.

Як повідомляла “ДС”, противники мовної норми українського закону “Про освіту” доводять в Страсбурзі, що українська влада обмежує вивчення як мов меншин, так і державної мови.

З посиланням на /www.dsnews.ua/.

Загрузка...

Post Comment