Україна

Ніна Матвієнко про війну на Донбасі : судячи з усього , це і є кінець світу.


Народна артистка України Ніна Матвієнко розповіла, коли, на її думку, закінчиться війна на Донбасі. Про це інформує “Апостроф”.
Слід зазначити, що 10 жовтня співачка відзначає свій ювілей, їй виповнюється 70 років.
“Якщо в цю війну ввяжутся всі країни світу, то згадайте, як було з Югославією, що там сталося, але якось вже закінчилося. А якщо по Біблії, це і є кінець світу. Я думаю, що ми чомусь охолонули. якщо коли на Майдані одну людину вбили, то ми переживали – все йшли, квіти клали. А зараз це стало щоденним – це ж страшно. ми починаємо адаптуватися. ти хочеш піти від цього, тому що ти вже не можеш по-людськи на це реагувати , у тебе все згоріло, залишилися одні сльози. Розумієте, так важко на це все дивитися, ти отупіла від болю. І кожен день говорять, що хтось убитий, поранений. І ти намагаєшся виключити, переключити на інший канал “, – сказала Матвієнко.
Також співачка підкреслила, що вона зовсім не здивована тим фактом, що молодь їде за кордон в пошуках кращого життя.
“Тому я не дивуюся нашій молоді, яка їде за кордон. Діти хочуть жити, у них нормальне почуття життя, вони сміятися хочуть, вони хочуть співати, бути вільними, хоча я думаю, вони не знайдуть в цій країні то, що вони тут би знайшли, там будуть свої закони, яким вони будуть змушені підкорятися “, – підсумувала артистка.

За матерыалами /newsone.ua/.

Загрузка...

Post Comment