Україна

Ірена Ломаківська – тендітна красуня, справжня героїня нашого часу .

Світлина від Ukraine. LIFE.

Старший ординатор відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, Хмельницький військовий шпиталь. Провела в зоні бойових дій 4 ротації у складі лікарсько-сестринської бригади. Надавали першу лікарську допомогу пораненим на полі бою. В серпні 2014-го з бійцями 3-го батальйону 30-ї окремої механізованої бригади виходили із оточення у Степанівці, потрапили під обстріл зі «Смерчів» та «Градів». Ірена Ломаківська була однією з медичного персоналу на два санітарні автомобілі та майже півтора десятка важкопоранених солдатів й офіцерів. Дорогою до медпункту бригади в трьох поранених (у різних автомобілях) припинялося серцебиття чи дихання. Капітан Ломаківська по дорозі міняла крапельниці, переміщалася під обстрілом між санітарними автомобілями.

Медик Ірена Ломаківська виходила з оточення під “Градами” з півтора десятком поранених.
— Під час боїв ми просто намагалися робити те, чого нас вчили і для чого ми одягнули білі халати. Рятували життя наших захисників, робили все, що могли, і навіть трошечки більше. В екстремальних ситуаціях, коли свистять кулі, рвуться снаряди, кричать й стогнуть поранені, ти у бронежилеті і в шоломі падаєш і знову підіймаєшся, втому не помічаєш, думки зосереджені на одному — встигнути допомогти, бо від цього залежить, чи буде в когось «завтра!» 

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку відзначена — нагороджена орденом «За мужність» III ступеня .

 /Ukraine. LIFE.

Загрузка...

Post Comment