Росія

Росіяни звинуватили Україну в проведенні секретних дослідів над головою Поклонської – українці красиво відповіли.

Після того як одіозна депутатка Держдуми РФ Наталія Поклонська безпосередньо звернулася до Генпрокурора Чайки з проханням, що стосується “Матильди”, в російському і українському сегментах соціальних мереж виникла дискусія з приводу того, де “Нняша” втратила розум: ще в Україні або вже в Росії. Зрадниця України, колишній “прокурор Криму”, а нині депутат Наталія Поклонська продовжує воювати з фільмом Олексія Учителя “Матильда”. Через це росіяни і українці сперечаються, в якій країні політик встигла отримати відхилення в психіці, повідомляє Dialog.UA. Вважаючи цю стрічку русофобської і провокаційною, Поклонська написала вже четверте звернення до колег з прокуратури щодо заборони “Матильди”, причому на цей раз вже до Генпрокурора РФ. Крім того, в своєму останньому запиті Поклонська попросила заборонити і організацію “Християнське держава”, яку вона щиро вважає екстремістської.

Після цього в Мережі розгорілася дискусія: росіяни запідозрили, що “Няша” рушила розумом, і звинуватили в проведенні над нею дослідів …, звичайно ж, України. “Уже встигла щось схопити на Україні. Там, мабуть, випробування проходять на людях якойись психотропної секретної зброї, яке зомбує мозок і не піддається лікуванню. Хворих можна допускати в уряд. Досить з нас ненормальних”, – пише Ніна Медведєва.

У відповідь українці написали, що це якраз життя в Росії зробила Поклонский ненормальною. Також громадяни України відзначають, що Поклонська почала демонстративно ходити з портретами царя Миколи і стверджувати, що у того “бюст мироточить” не просто після анексії Криму, а саме після того, як її забрали з “прокуратури” півострова в російський Парламент. Також відомо, що в Україні, тим більше сучасної, культ останнього російського імператора не процвітає. Це як раз саме болячка путінської Росії. Примітний і той факт, що в Мережі спостерігаються і затяті захисники Поклонский. І практично всі вони як раз з російського сегмента, так що питання про те, хто ставить над головою Поклонский експерименти, після яких вона “рушила” на імперіалізм і релігійному мракобісся, вважаємо однозначно  вирішеним.

За матеріалами .dialog.ua/.

Загрузка...

Post Comment