Росія

Адепти Кремля лютують: російський співак Лебединський пояснив, чому Росія не має шансів і в чому Україна краще свого “сусіда”

Виїхавший з Росії популярний співак і композитор Олексій “Професор” Лебединський поділився, що йому з боку простіше робити оцінки і аналізувати ситуацію. Підтримуючі Україну російський співак підкреслює, що в української держави набагато більше, ніж у Росії, шансів вирватися вперед і стати гідною цивілізованою країною. Такими думками артист поділився в інтерв’ю “РБК-Україна”, передає “Діалог.UA”.

Лебединський вірить в хороше майбутнє України, але разом з тим не бажає коментувати деякі події які  відбуваються в  країні. “Можу лише висловити деякі побажання. Мені дуже хочеться сподіватися на краще, і ця надія повинна жити в людях завжди. Я зрозумів, що в України шансів стати цивілізованою державою в сто разів більше, ніж у Росії. Це мені дуже добре бачиться з боку” , – зазначив музикант. За його словами, в характері і крові українців є принципово головна відмінність – волелюбність, і цю рису не може зломити не один негативний процес що відбуваеться  в країні. Саме цим українці і відрізняються від росіян. На думку Лебединського, цей фактор допоможе українським громадянам перетворити свою країну на процвітаючу державу.

“Я в цьому впевнений”, – підсумував Лебединський. Раніше він зізнався, чому прийняв рішення назавжди виїхати з рідної країни, яка безнадійна, загрузла в злодійстві, ідіотизмі і беззаконні. Нагадаємо, Лебединський також заявляв, що українці не раби своєї влади, і цьому росіяни повинні у них вчитися.

З посиланням на //www.dialog.ua/.

Загрузка...

Post Comment