Соц мережі

Крик душі донеччан в Мережі: “Хто пише, що в Донецьку все класно? Для цього треба бути або сліпим, або тупим …

Патріотів розбурхала чергова серія знімків з Донецька. Це осінні фото, зроблені недавно в околицях захопленої бойовиками колись легендарної “Донбас Арени”. Тут все тихо, зустрічаються самотні перехожі, користувачі соцмереж сумно жартують, що при бажанні можна почути звук пролітає комахи, передає “Діалог.UA”. Донеччани проклинають Росію, яка позбавила їх права спостерігати за матчами улюбленої “Шахтаря” на не менше улюбленої “Арені”, і з гіркотою визнають, що такий порожнечі тут не було ніколи.

Не менш різко жителі Донецька, які підтримують в окупації, незважаючи ні на що, Україну, говорять і про тих своїх земляків, які завченими від пропагандистів фразами не втомлюються повторювати, що “столиця” бойовиків “ДНР” відроджується, “русскій мір” все відбудовує, а саме населення мало не в “розкоші” потопає. Це при тому, що найпоширеніша зарплата для донеччан ледве перевалює за три тисячі рублів, а пенсія у багатьох не досягає навіть і цієї позначки. “А що пишуть про те, що в Донецьку все класно? Для цього треба бути або сліпим, або тупим …. Або у вас стерта пам’ять, і ви не пам’ятаєте, яким він був до …”, “Футбол, матчі Ліги чемпіонів , кращі команди світу на найкращий стадіон Європи. “Спасибі”, Росія, що звільнила Донецьк від цих “жахів” “, – їдко пишуть в коментарях до фото подивились знімки користувачі соціальних мереж.

“Печалька”, “Ареночка, рідна … Кожен раз, як повз проходжу, серце кров’ю обливається від спогадів”, – сумно відзначають патріоти міста.

За матеріалами  /www.dialog.ua/.

Загрузка...

Post Comment