Соц мережі

Мочанов жорстко”наїхав” на головного антикорупціонера .

Журналіст розкритикував прокурора, який “тусується” з корупціонерами Відомий автогонщик і журналіст, активіст євромайдан Олексій Мочанов “наїхав” на головного антикорупціонера України Назара Холодницька.

Приводом для цього стало те, що на днях прокурор отримав звання “Заслужений юрист України” з рук президента.

Хоча, на думку Мочанова, саме Порошенко Холодницький повинен “дамокловим мечем відрубувати від корупції?”. “VIP-ложу під час гри в футбол України та Хорватії особливо не світили в камери. Зрозуміло – чому. Президент, нинішній і колишній, генпрокурор, нинішній і колишній, міністри, нинішні і колишні, Суркіси, нинішні і колишні. Трохи АТОшніков для правильної картинки, з якими там в ложі особливо ніхто не комунікувати.

 І антикорупційний прокурор Назар Холодницький, в день юриста прийняв від президента нагороду заслуженого юриста України. Цікаво, чим це таким гучним і антикорупційним заслужив найвищу юридичну цехову нагороду наш антикорупційний прокурор? “- написав Мочанов в Facebook. Журналіст задається питанням: чи дійсно вважає правильним Холодницький” брати нагороди у тих, кого він повинен дамокловим мечем відрубувати від корупції? “” дійсно не розуміє антикорупційний прокурор, що присутні йому в цій не надто антикорупційної ложе – негоже, неправильно, некомільфо? “- зазначив він.

“Навіть будучи в статусі віце-президента ФФУ, куди його запросив депутат Андрій Павелко? Запросив боротися з договірними і корупцією у футболі, а не сидіти з тими, над ким антикорупційний прокурор повинен нависати невідворотно. А не сидіти, обмотаний однаковим шарфом і зав’язана однієї лавкою-беседочкой? Складно зрозуміти, чому у нас начебто дорослі і начебто просунуті люди не розуміють таких елементарних начебто речей і понять. начебто. тому так і живемо “, – резюмував Мочанов.

З посиланням на //antikor.com.ua/.

Рекомендуємо до перегляду: Выступ Мочанова, який “підірвав” Інтернет

Загрузка...

Post Comment