Події

Схоже що ”Twitter ” має намір зтворити Росії великі проблеми.

Twitter

Twitter розпочав активну співпрацю із Сенатом США. Компанія активізувала свої зусилля після гострих звинувачень у несерйозному ставленні до розслідування щодо втручання Росії у вибори президента Америки.

Про це повідомило “Associated Press”.

У Twitter виявили та передали комітету розвідки Сенату США дані про 201 акаунт. Відомості стосувались людей, які могли бути причетними до втручання Росії у вибори американського президента

BREAKING: Twitter has turned over profile names, or ‘handles,’ of 201 Russia-linked accounts to Senate investigators, source

За даними ЗМІ, компанія передала публікації окремих користувачів Twitter, які були видалені. Згідно з правилами компанії, соціальна мережа не повинна була цього робити, однак з метою допомоги слідству використала ретвіти та коментування дописів для зберігання і передачі даних.

Зазначимо, що Twitter раніше розкрив облікові записи, пов’язані з російським агентством Інтернет-досліджень – так званою “фермою тролів”, відомою за просування російських позицій. Після того, як Facebook надав Сенату США 470 сторінок або облікових записів, пов’язаних з Росією, соцмережа знайшла ще 179 акаунтів російських найманців.

З посиланням /24tv.ua/.

 

Загрузка...

Post Comment