Події

Я побачив знайоме обличчя – на мене дивився і посміхався той самий Женя.. Батько Устима Голоднюка розповів, що сталося із безстрашним медиком Майдану

Пам’ятаєте жахливе 20-те лютого 2014-го?

Я після тих трагічних подій розшукував будь-яких свідків загибелі мого Устима. На одній із сотень фото я побачив безстрашного медика, який під кулями надавав допомогу пораненому мітингувальнику і подумав, що саме він міг щось бачити і розказати. Мені вдалось встановити його Ім”я і номер мобільного. Але як потім стало відомо, що Женя (так звали медика з Майдану) про ті події згадувати не хотів, спілкувався неохоче і моменту загибелі Устима не бачив. Важкі мабуть були спогади.

Його історія тоді мала продовження, я десь читав і про того пораненого, який, дякувати Богу, вижив і про Женю, але за роки війни призабулась.

Та 14-го жовтня на позиціях 25-го ОМпБ “Київська Русь”, під Дебальцево я побачив знайоме обличчя ( того дня було ще багато приємних зустрічей, я про них напишу окремо) – на мене дивився і посміхався той самий Женя. Виявилось він з перших днів на війні і позивний у нього “Док”.

Йому добряче довелось понюхати пороху. Обнялись, поспілкувались, позгадували…….

Бережи себе друже! Радий був обняти!

Загрузка...

Post Comment